Skocz do zawartości

VW Polo


MM3D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, we wtorek zabrałem się za VW polo najnowszej generacji. 30 godzin dłubania i taki efekt. Do zrobienia jeszcze zderzaki i lampa tylna.

 

Soft : max 2012 i Vray 2.0, scenka z kolekcji EVERMOTION

 

Pozdro

polo001.jpg

Edytowane przez MM3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Drobna aktualizacja. Zrobiony zderzak przedni. Scenka od Evermotion, ale jest jakiś problem z materiałem asfaltu. Może ktoś z Was będzie miał na to radę :)?

 

Z góry dzięki

 

Pozdrawiampolo002d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modelu, a w zasadzie siatki to moja uwaga odnośnie wnętrza nadkola. Wiem że chciałoby się szybko zaznaczyć edge i przeciągnąć je z shiftem do środka, ale... no właśnie. Zauważyłem że generalnie środek powinien trochę wpadać za brzeg nadkola. Na niektórych pracach to bardzo źle wychodzi, szczególnie kiedy auto jest na skręconych kołach i widać to dokładnie, ale akurat u Ciebie łatwo przeszło. Sprawa druga która bardziej mi nie pasuje to otoczenie, które wygląda trochę postnuklearnie i średnio komponuje się z tym czystym modelem. Zobaczmy, skaliste rumowisko, i jakieś tam drzewka mogłyby sugerować że jesteśmy w górach, ale sprzyjrzyjmy się drzewom i zobaczmy że nie ma na nich igieł albo liści, ani jednego. Jeżeli to jest zima, to czemu nie ma śniegu, a nawet jeśli to nigdy nie jest tak żeby na drzewie nie zachował się ani jeden listek. Mógłbys zrobić tą scenerię np. o zmroku i dać trochę zielonej poświaty żeby imitowała promieniowanie, i to by miało większy sens. Do tej scenerii, najlepiej pasował by taki samochód: http://www.neskoromyuk.com/index.htm.

 

Ogólnie model i render klasa, nie powiem, sam nie potrafię za bardzo studia swojego skonfigurować żeby dobrze wyglądało, ale tu jest okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności