Skocz do zawartości

Znikające okienka w 3ds max


lex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam taki problem. Podczas modelowania pewnego obiektu w pliku można powiedzieć zagnieździł mi się taki problem, że gdy klikam prawym przyciskiem myszy na obiekt to okienko wyskakuje na ułamek sekundy po czym się chowa. Uniemożliwia to wszelkie komendy na obiekcie wykonywane PPM.

 

Co ciekawe ponowne uruchomienie pliku nie rozwiązuje problemu. Zmiana opengl na direct i odwrotnie też nie.

 

W czystych plikach wszystko jest ok, ale z tego nie mogę się pozbyć problemu.

 

Max 2010, karta gtx 460, najnowsze sterowniki

 

Nie wiem czy ten program kurde ktoś testował przed wypuszczeniem na rynek, ciągle jakieś cyrki ... :/

 

Ktoś wie jak się tego pozbyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

kazdy plik to ma? jesli tylko jeden plik to otworz nowy i do niego merge cala zawartosc feralnego pliku.

Kiedys tez mialem tak na openach, a na directach bylo OK, poprobuj ewentualnie z starszymi sterami, bo czasem to pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Tyle chcą kasy za ten program, a takie gówniane błędy tam są. Pomijając już to, że pomimo ogromu funkcji jakie operuje ten program intulicyjność jego w porównaniu np. do Shetchupa oceniam na 0/10 :).

 

Możecie przy okazji napisać czego jeszcze w Maxie mogę się spodziewać, co też jest normalne :P?

 

Czyli wy też tak macie? Nie jest to np wina współpracy z moją kartą graficzną?

 

U mnie i tak na opengl jakiś najstabilniejszy jest max, bo na Directach jest gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam to max żarł się z włączoną przeżroczystością w theme windowsa.Wyłącz przeżroczystość w win i zainstaluj wszystkie SP i HF do maxa.

Mi osobiście nigdy się nic takiego nie zrobiło.Przełącz na direct x 9,open gl jest dużo mniej wydajne w maxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeźroczystością? Hmmm niby mam windows 7, ale, że tu gdzieś jakaś przeźroczytość jest - no chyba, że na pasku narzędzi? Gdzie to wyłącze? W panelu sterowania?

 

Możesz powiedzieć do to jest SP i HF?

 

Dzięki za pomoc.

Edytowane przez lex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności