Skocz do zawartości

RaVV


RaVV

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciałem się przywitać ze wszystkimi, ze względu na to że jestem tu nowy.

 

Mam 21 lat mieszkam w Szczecinie i studiuje jakąś geografie chyba, więc czasu mam dużo :D na hobby które mam nadzieje kiedyś się przerodzi w coś więcej.

 

Śledzę forum już od dość dawna, i bardzo mi się spodobało to, że ludzie dają sobie cenne rady i krytykują swoje prace bez żadnych fochów. Pierwszy tablet kupiłem jakieś 2 lata temu zaś regularnie (czyt.codziennie) używam go od jakiegoś roku. Mam nadzieję że dużo się tutaj nauczę :) no to żeby nie owijać w bawełnę trochę moich prac :

 

32672739.jpg

 

47595286.jpg

 

94552253.jpg

 

87883566.jpg

 

16118255i.jpg

 

54296878.jpg

 

ze zdjęć:

 

25794870.jpg

 

90688909.jpg

 

67790282.jpg

 

taki niedokończony concept:

 

35689678.jpg

 

kropla w morzu ćwiczen z anatomii :

 

37517677.jpg

 

45374448.jpg

 

posemaniacs 30 sec

 

87842692.jpg

 

72851606.jpg

 

i na koniec Wip. ilustracja nad którą aktualnie pracuję.

 

31178489.jpg

Edytowane przez RaVV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tradycyjnych... bardzo bardzo niewiele zazwyczaj od razu leci do kosza ze względu na ich jakość, oczywiście nie znaczy to że ich nie robię. zauważyłem również te braki dość niedawno i staram się jakoś je nadrabiać monotonnymi ćwiczeniami jak np te stickmeny loomisowe ^^ do fun stuff to nie należny dlatego potrzebowałem motywacji i kubła zimnej wody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocny start. W sumie trudno mi się do czegoś przyczepić bo koncepcyjnie jesttak jak być powinno. Troche przysiądziesz do anatomii, z czasem zaczniesz dodawać detal i ilustracyjnie też będzie świetnie. Popracuj nad miejscami gdzie masz mocne cienie bo robisz czarne plamy które psują odbiór.

 

EDIT: Nick masz troche niefortunny bo mamy tu RaVirr'a na forum. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś 3 dni temu wzięło mnie na portrety, są to w sumie pierwsze jakie wykonałem na tablecie, wcześniej unikałem tego jak ognia, może nie bez powodu :)

wszystkie z referencji oczywiście. Pozdrawiam :3

 

55345318.jpg

 

27776133.jpg

 

13677242.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydało by się ładniej te portrety zaaranżować, bo teraz to takie trochę bałaganiarskie się wydają. Co do samych twarzyczek to naprawdę nie ma do czego się przyczepić, kolorek walor i anatomia są super. Jedynie nosek złej japońskiej pani się trochę roztopił ale to kilka maźnięć i można poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały up , postanowiłem robić to na bierząco. Oczywiście bardzo dziękuję za wcześniejsze porady ,które wziąłem sobie do serca.

 

 

 

43045683.jpg

 

set3enviro.jpg

 

38128823.jpg

 

98792303.jpg

 

63983209.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności