Skocz do zawartości

TreeSketch 2.0 - generator drzew na iPad'a


adek

Rekomendowane odpowiedzi

TreeSketch 2.0 to bardzo interesująca darmowa aplikacja dla iPada. Jest to generator drzew napisany przez Steven'a Longay'a, studenta Uniwersytetu w Calgary i powstał jako jeden z projektów na studiach magisterskich. Trzeba przyznać, że parametrów konfiguracji naszego drzewa mamy naprawdę sporo i jeśli tylko macie iPada warto spróbować coś stworzyć.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1930

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Nie można było tego zrobić na jakiś normalny system operacyjny... Tylko Ipad? Wolałbym wersje na win albo na linuxa, maca. Szkoda bo darmowych systemów do generowania jak na lekarstwo... jak w ogólnie nic.

 

Ta fascynacja wszystkim co ma literkę "I" na początku nazwy, lekko zaczyna mnie irytować. No ale chyba jestem odosobniony w tym przekonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie trochę to irytujące, ale patrząc od strony inwestora, który siedzi w podróży między miastami, krajami lub kontynentami ze swoim iPadem wyszukując w sieci możliwości zainwestowania swojego tłustego portfela to jest dobra opcja.

 

Teraz każdy patrzy na hajs, a raczej skąd go dostać. Inwestorzy często ogarniają tylko hasło "innowacja", "technologia", "3D" i inne. Przedrostek "i" tylko utwierdza ich w przekonaniu, że inwestując własną kasę, będą na czasie i jest możliwość tego sprzedać lub przynajmniej znają pobieżnie pole eksploatacji.

 

Popatrz na przykład:

Spotkanie z inwestorem nie znającym branży 3D.

Temat: Sprzedaż produktu (skryptu, pluginu)

 

1 wariant: Napisałeś plugin do Maya

Pytanie inwestora: A co to jest Maya? Czy to pszczoła? :)

 

2 wariant: Napisałeś aplikację do iPhone lub iPad

Odpowiedź inwestora: Tak!!! to będzie produkt globalny, to jest top trendy :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieszne to i w sumie po 5 minutach zabawy naszla mnie ochota na zabawe w drwala ;) ot zabijacz czasu jakich wiele. Szkoda ze nie ma chociazby mozliwosci spalenia drzewka czy czegos rownie glupiego. A przy przegietej ilosci lisci i galezi procek ipada nie daje rady i mamy framerate kilku fps.

 

Fajny app dla dzieci i zeby pokazac jak koze dzialac ipad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik robi wrazenie, szczegolnie podoba mi sie prostota i intuicyjnosc, szkoda tylko ze w praktyce pewnie okaze sie, ze jak wszystko na Ishita, jest totalnie bezuzyteczne. Dla mnie nadal jedyne zastosowanie to platforma dla ebookow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności