Jump to content
Vega

Bitwa 29 Postać: Queen of demons [+18]

Recommended Posts

Szybki over mam nadzieje, że pomoże, bo bardzo Ci kibicuje ;) Szczególnie chodzi o kąciki ust i i policzki, dodatkowo poprawiłbym szerokość głowy i wielkość oczu, wydłużyłem również nos. Zamiast smukłej twarzy, można by ją wypuklić, by wyglądała młodo jak na concepcie, ale można i tak, jak wolisz.

46346.png

Edited by n-pigeon

@Dagonet: Dzięki

@Selena: Dzięki. Pupcie muszę poprawić bo trzeba jakoś ogon doczepic.

@n-pigeon: Dzięki za poprawkę. Poprawie tak żeby była młodsza.

aGARz.jpg

Balans popraw bo demonica pierdyknie na plecki i będzie płacz. ;)

Vega zarysuj normalną miednicę i mięśnie ud, bo w tym miejscu model jest bezkształtny.

Nad twarzą bedziesz jeszcze chyba troche pracował niieee?? Wygląda trochę staro na niej a tak wgl to ładnie ci idzie , mocno kibicuje ;D

wory na policzkach usunąłeś, ale broda dalej zwisa i tworzy wgłębienia od nadmiaru skóry :) Zrób by wyglądała na bardziej napiętą, luźna skóra to oznaka starości

Od 2 dnich robię mechaniczne nogi :) Dzisiaj mi zetka się rozsypała i rozwaliła plik .ztl... Nie da się go uruchomić. Musiałem na nowo robić detal na mechanice :/

demonek.jpg

Vega Postać ma dużo detali, jesteś pewien, że zmieścisz model w 10 000 trójkątach ?

Pytanie powinno brzmieć:

Vega Masz jeszcze sporo do zrobienia, jesteś pewien, że zmieścisz się w terminie :D

Zaczynam wątpić w to, że się zmieszczę w terminie :) O Trisy będę się martwił jak będę robił Low-POly. Wtedy najwyżej z czegoś zrezygnuję :) Weekend za tydzień będzie ciężki. Trzeba będzie siedzieć po nocach :)

Vega co jej tak cyca wgniotło od spodu?

Pępek jej uciekł na dół znowu Vega:D

Zamaluj maską to wgłębienie między,hmmm,łonem a udem i cofnij w głąb trochę.

I nadgarstki,nadgarstki jej napuchły:P

nogi mechaniczne fajne:)

Edited by mafida

Hmm... Pępek i krocze.... Wiem, że to poprawiałem i było git na 99%. To przez tego .ztl który się rozwalił :D Ale tutaj teraz widzę, że jest źle. Jestem pewien, że poprawiałem i było na 100% wyżej :D

Na szybko wrzuciłem jej na rękę tą mechanikę, żeby zobaczyć jak będzie wyglądać. Na pewno będę jeszcze poprawiał i trzeba dodać pazury :) Wszystko wyrzeźbione.

demonekmech.jpg

Sprytnie,ukryłeś nadgarstek:),nie widac to nie ma co poprawiać:).Ale łono/krocze i pępek popraw bo w stringach będzie widać;p

demonrekawica.jpg

To krocze jeszcze muszę poprawić oraz brzuch bo wyszło płasko (za płasko) ;) Lewa ręka można powiedzieć, że skończona. Teraz tylko dokończyć prawą i zrobić elementy takie jak stringi.

Nie do końca jestem zadowolony z całości. Trochę leniwie to robię i na szybko. Jednakże w nd. mija termin.

Takie coś z dzisiaj. Jutro chcę mieć skończone całe HP. W czw. zrobić siatkę, pt. low-poly, sb. textury, nd. textury i pozowanie :D Mam nadzieję, że zdążę :)

demonqueen.jpg

Zrób te gatki trochę szersze w kroku na dole,coś tam dziwnego wystaje po bokach niepotrzebnie.Z szerszymi nie będzie widać że napsułeś pod spodem a na poprawki szkoda czasu:)

Błędy jakie podałeś były przemyślane i obliczone. Oprócz tego pępka :D Nadgarstek zasłonięty, krocze zasłonięte ;) Żebra będą zasłonięte bo tam będą paski i mini zbroja ;)

No właśnie zasłoń jeszcze trochę bardziej tymi gatkami:).Żeby nie wystawało po bokach tam na dole,no;)

Miałem dzisiaj skończyć HP, ale się nie udało :) Jutro na pewno.

demonprawiekoniec.jpg

Można powiedzieć, że finish. Chcę jeszcze dodać bandaże na kolana. Tak jak ma na concepcie.

Nie pasuje mi ta kula na barku...

koniechp.jpg

Nie zdążyłem :/ Mam wypalone normalki i zabrałem się za tekstury. Normalki trochę nie wyszły i bym musiał te paski robić osobno bo mam 1k tris zapasu.

Trudno :)