Jump to content

Bitwa 29 Postać: Queen of demons [+18]

Vega
 Share

Recommended Posts

F/X: Zapowiadać się może zapowiada, ale jak się skończy :) Skończę na pewno jednakże na jakim poziomie :) Mam nadzieje, że będzie lepiej niż z mnichem z poprzedniej bitwy.

n-pigeon: jeśli chodzi o biust to nie ja :D Tylko Paul. Ona z tyłu ma takie ucięte coś to dodałem jej skrzydła :) Wystarczy, że rogi ma odcięte. Ze skrzydłami jest groźniejsza.

Może dodam jej jeszcze coś z tych referek:

http://www.autodestruct.com/images/hellchick2.jpg

http://www.autodestruct.com/images/hellchick1.jpg

Wrzucam jeszcze raz :) Tamto wyżej skasowałem :)

demonek2.jpg

Rejon szyi, obojczyka i piersi wygląda świetnie. Odchudziłbym boczne rejony od czoła, zarysował mocniej kość policzkową, osłabiłbym detal zmarszczek i odsunął trochę fałdę miedzy nosem, a kością policzkową, od kącików ust, bo wygląda trochę staro :) Ramiona też trochę grubawe.

Luski nie luski u mnie bedzie rozcieta blizna :)

Nie ugotowala obiadu i maz jej nozem takie cos wydziergal :) Dlatego przeszla na zla strony mocy.

N-pigeon: troche sie przypakowalo pod czas rzezbienia :)

Szybki over mam nadzieje, że pomoże, bo bardzo Ci kibicuje ;) Szczególnie chodzi o kąciki ust i i policzki, dodatkowo poprawiłbym szerokość głowy i wielkość oczu, wydłużyłem również nos. Zamiast smukłej twarzy, można by ją wypuklić, by wyglądała młodo jak na concepcie, ale można i tak, jak wolisz.

46346.png

Edited by n-pigeon

Vega Postać ma dużo detali, jesteś pewien, że zmieścisz model w 10 000 trójkątach ?

Pytanie powinno brzmieć:

Vega Masz jeszcze sporo do zrobienia, jesteś pewien, że zmieścisz się w terminie :D

Zaczynam wątpić w to, że się zmieszczę w terminie :) O Trisy będę się martwił jak będę robił Low-POly. Wtedy najwyżej z czegoś zrezygnuję :) Weekend za tydzień będzie ciężki. Trzeba będzie siedzieć po nocach :)

Vega co jej tak cyca wgniotło od spodu?

Pępek jej uciekł na dół znowu Vega:D

Zamaluj maską to wgłębienie między,hmmm,łonem a udem i cofnij w głąb trochę.

I nadgarstki,nadgarstki jej napuchły:P

nogi mechaniczne fajne:)

Edited by mafida

Hmm... Pępek i krocze.... Wiem, że to poprawiałem i było git na 99%. To przez tego .ztl który się rozwalił :D Ale tutaj teraz widzę, że jest źle. Jestem pewien, że poprawiałem i było na 100% wyżej :D

Na szybko wrzuciłem jej na rękę tą mechanikę, żeby zobaczyć jak będzie wyglądać. Na pewno będę jeszcze poprawiał i trzeba dodać pazury :) Wszystko wyrzeźbione.

demonekmech.jpg

demonrekawica.jpg

To krocze jeszcze muszę poprawić oraz brzuch bo wyszło płasko (za płasko) ;) Lewa ręka można powiedzieć, że skończona. Teraz tylko dokończyć prawą i zrobić elementy takie jak stringi.

Nie do końca jestem zadowolony z całości. Trochę leniwie to robię i na szybko. Jednakże w nd. mija termin.