Skocz do zawartości

Azinsky


azinsky

Rekomendowane odpowiedzi

Oto pierwszy obrazek:) Dopiero zaczynam więc śmiało możecie mnie deptać. Dziękując za konstruktywne opinie i podpowiedzi przyjmę każdą dawkę negatywnych opinii na klatę, jestem gotów...start

 

1. Jakieś 45 minut malowania:)

azinsky_bruce_small.png

Edytowane przez azinsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bruce i kanion sa fajne, czuc w nich interpretacje.

 

Te dwa poprzednie niestety az mnie odpychaja swoja kiczowatoscia, pamietaj by nigdy nie kopiowac tak fotografii, w dodatku slabych fotografii. No i jestem pewien ze pobierales tam kolor prosto ze zdjecia, to tez nigdzie nie prowadzi.

 

Trzymaj sie tego, co robisz teraz ( mam nadzieje, ze nie jest to, co opisalem wyzej! ) a bedzie dobrze, masz mocna onbserwacje, bo forma i proporcje sie trzymaja, pokaz wasc jeszcze jakies rysunki olowkiem/weglem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Trochę mnie odepchnęła miniaturka teczki (a co za tym idzie, Twój avatar ;o), ale i tak zajrzałem i jestem mile zaskoczony. ;) Pomijając te dwie, jak już ICE wspomniał, kiczowate panie, reszta naprawdę dobra (eh, no może też te góry nienajlepsze). Ostatnia twarz też bardzo fajna, wrzucaj więcej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć groch, dzięki za dobre słowo. Staram się wygospodarować trochę więcej czasu na malowanie.Jak widzisz wiekszość pracek to mega speedy. Będę cisnął ile się da i z pewnością niebawem coś wrzucę. A tak na zachętę i w ramach ciekawostki maly mural(twarz 4,5m wys.)kargowa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem, że IV to Polak:) Strzelajcie:)

Rothbart, spróbuj sobie tak na szybciocha pomalować tym pędzlem, jestem bardzo ciekawy jak Ci pójdzie. Tempo masz dobre w swoich prackach więc i tu sobie poradzisz, dajesz!:)

Edytowane przez azinsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem byście wygrali:) ale pojedyńczo nikt nie udzielił w 100% prawidłowej odpowiedzi.

@Rothbart- tak jest w standardowym secie numer uwaga ......7:)

 

Wiecie co, jestem w stanie przymknąć oko i ogłosić wszem i wobec.

THE WINNER IS RICE:)

Edytowane przez azinsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*chudek-Pokój Bracie:)

 

3...2..1.. zaczynamy kolejny konkurs. Tym razem nagroda jest w rekach faworyta i tylko od niego zależy czy pozwoli sobie odebrać tytuł. Koszulka jeszcze nienoszona, więc jest o co walczyć.

 

 

 

2.png

 

 

 

Kurtyna zostaje podniesiona...:)Tym razem kobiety.

 

 

 

 

1.jpg

Edytowane przez azinsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomnieli wyżej mural zacny technicznie, chociaż nie w moim klimacie ilustracyjnym :) Dobrze, że wrzucasz bo nam dział 2d znowu zapadł w śpiączkę.

 

A odnośnie challenge'a to był bym wredny i powiedział - jeden malun z natury przedmiotu z biurka :D Tego nigdy za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności