Jump to content

azinsky

Members
 • Posts

  114
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  ŁASK,ŁÓDŹ,ZIELONA GÓRA

azinsky's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Raz bez klamek, raz bez gniazdek...ocb
 2. Jeśli chcesz zrobić światło otwórz lodówkę:)
 3. Poproszę pół kilo śląskiej i 10 dkg masdamera:) ... ładnie
 4. Cześć, jedyne co mogę opisać to pierwsze wrażenie. Techniczne aspekty masz opanowane czego już dałeś dowód w poprzednich pracach. Uważam, że od pewnego czasu dziwnie błądzisz i niestety nie trafia to do mnie tak jak kiedyś. Chodzi mi o pewnego rodzaju czystość przekazu, do której patrząc na Twoje prace zostałem przyzwyczajony.Teraz tego nie ma. historia się komplikuje i już przestaje być jednoznaczna a na dodatek forma nie jest na tyle przyjemna by do niej wracać. Jestem pewien, że te próby w pewnej chwili zaskoczą i wyjdzie z tego coś dobrego ale teraz wszystko lata w chmurze a ja czekam na skroplony a najlepiej skrystalizowany konkret. Ostatnie prace dla mnie są nienajlepsze ale wiem, że przyjdzie taki dzień kiedy to co zrobisz spowoduje, że o pracach takich ja ta się zapomni i będziemy pamiętać tylko to co dobre. Stawiam na to i czekam na tę chwilę:)
 5. Na pierwszy rzut oka wygląda bardzo spoko:) Piątka
 6. Wygląda jak wstępny render testowy...bez orgazmu.
 7. Cześć, całkiem spoko. Możesz mi wytłumaczyć co znajduje się na ostatnim planie? Wygląda to jak chmury! o co chodzi? Pzdr
 8. *be3 - Kochani jaki koń jest każdy widzi:) Moje portfolio nie jest żadnym wytłumaczeniem:) Nie napisałem nic obraźliwego i nieprawdziwego. Ej nie obrażajcie się:) Wrzucając te prace tutaj z założenia decydujecie się na pewnego rodzaju ocenę. Zakopmy topór,otwórzmy serca:) PS. Moje portfolio mi się nie podoba:)
 9. Ładnie, kolorowo...Klient pewnie jest zadowolony. no.1- firanka chyba została mocno wykrochmalona. Jak chcecie żeby wyglądało, że wieje wiatr to niech wygląda tak że wieje wiatr. Liscie przepapierowe:) no.3 brakuje konsekwencji w oświetleniu wnętrze i krajobraz(drzewko) chyba, że to na innej planecie:) Ogolnie ładne everowe modele everowe landskejpy, nie narobiliscie sie! Niektóre materiały dają radę ale ogolnie można takie wizki zrobić w wiekszości w photoshopie:) Po co te kolorowe filtry?
 10. Myslę, że w tym przypadku światło jest emitowane z dodatkowego żródła sterowanego manualnie. Jeżeli się mylę także czekam na rozwiązanie.:)
 11. Dzięki za link, nie myślałeś o tym żeby z tego wszystkiego zrobić paczkę:)
 12. Tak chyba trochę lepiej, teraz baw się tylko kontrastem.
 13. Wszystko elegancko, tylko jedna sprawa mnie zastanawia. Chodzi o kierunek padania światła z lewej strony wyglada jakby słońce było z lewej a po cieniu na armatce(może tak to się nazywa) widać, że światło pada z prawej. Mam wrażenie, że jest trochę zamieszane. Nie jaram się tak tym ujęciem co samym modelem:)super*
 14. Ten pilot to chłopiec,czy dziewczynka?:) Dobre obrazki, piątka:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy