Jump to content

uruchomienie pliku .exe


Vit

Recommended Posts

czy może ktoś podpowiedzieć jak przy pomocy action scriptu uruchomić plik wykonywalny .exe. ? Chodzi o to że robię prezentację we flashu i chce sobie podlinkować button tak aby po kliknięciu prezentacja zamknęła się a uruchomił się zainstalowany lokalnie program.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wczoraj rzuciłem okiem i nawet sprawdziłem. Na lokalnej maszynie flash ma dostęp tylko do własnego katalogu i jego podkatalogów. Nie wiem czy na maszynie działa java Script ale tak jak pisałem nalezy wykonać plik ini albo bat, ktory uruchomi aplikację.

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe pytanie ... w sumie sam Action Script tego może nie potrafi ale to potrafi Java Script, którego można odpalić z Flasha :) ... tak więc się teoretycznie powinno dać ... :/

Beny nie wiem czy dobrze zrozumiałem, a więc odpalam przy pomocy Action Scriptu skrypt napisany w JavaScripcie i z kolei z niego ładuje .exe ?

Jeżeli tak się da to czy możecie pomóc w zakresie jak uruchomić z ActionScriptu skrypt JS ?

Link to comment
Share on other sites

mój zamiar był taki że mam program i chce go zaprezentować ale wcześniej chce aby przed nim uruchomiła się prezentacja firmy, stad wcześniejsze pytanie, ale jest może inna droga aby np połączyć plik flasha i .exe tak aby po jednym kliknięciu najpierw poleciała prezentacja a na koniec odpalił się program. dodam że nie mam możliwości ponownej kompilacji samego programu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy