Skocz do zawartości

[Film] Filmy promocyjne Tokyo2go


streaker

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, tak jak wspominałem już w innym dziale zrobiliśmy niedawno z bratem krótki film promocyjny w dwóch wersjach - krótszej i dłuższej (ja optowałem tylko za krótszą, ale panowie się uparli) dla Tokyo2go z Katowic - restauracji z daniami kuchni azjatyckiej na wynos.

Co ja robiłem - nakręciłem większość ujęć, delikatna korekta koloru, stabilizacja niektórych ujęć.

 

Wersja krótsza: http://vimeo.com/27613096

Wersja dłuższa: http://vimeo.com/27332580

 

Wszelki odzew jak najbardziej mile widziany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ogolnie przyjemne ale jak dla mnie do nawet krotka wersja (tylko ta obejrzalem) jest za dluga. wersja rozszerzona jest pewnie jak krotki film dokumentalny :)

 

jesli mialbym sie czepiac to:

- czarny worek trzepoczacy na wietrze na oknie dachowym tego domu wyglada nie ciekawie

- sporo ostatnio trackingu robilem i w tym filmiku on Wam nie wyszedl (napisy na budynkach).

- dwa tel kom. obok siebie i ich ulozenie wygladaja bardzo sztucznie (sieci o2 jeszcze w PL nie ma :) )

- pani kroii warzywa bez rekawiczek a pozniej nagle jedna ma kiedy wklada warzywa do miseczki

- edycja muzyczki w 1:09 cos nie wyszla

 

to o czym pisalem to szczegoly ale "diabel..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wersja dłuższa powinna trwać minutę a krótsza 30sec.

W dłuższej to samo o czym mówił @t0m3k, napis "gdzieś na peryferiach" jest krzywo w stosunku do budynku, nie trzyma perspektywy, no i ta czcionka...

 

Sam pomysł na takie napisy fajny i szkoda, że nie pociągnęliście tematu dalej, mam na myśli sceny zamawiania, gdzie mogłaby się pojawiać treść zamówienia obok, za osobą, Sala Samobójców style :)

 

Edycja dźwięku skaszaniona, ja np. bardzo zwracam uwagę na coś takiego i jeden mały przeskok potrafi wszystko popsuć. Premiere nie jest najlepszy do edycji dźwięku, polecam Audition, starszą wersję 3. Niepotrzebnie też pojawia się oryginalne audio pod koniec, skwierczenie itd. Podobają "mnie" się natomiast kolory, pod tym względem bardzo przyjemnie się ogląda.

Jak miałbym oceniać w skali do 5 to daję 3+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczyłem tyko wersję krótką. Zdecydowanie za długa. Ujęcia na dupy kucharzy itp. smaczki mozna spokojnie wywalić. Czciona nieco daremna - leiej jakąś masywną - trackowanie niezbyt wyszło i fakt mozna by to pociągnąć dalej.

 

Ogólnie pozytywnie, gdyby kazda knajlpka tak fajnie podeszła do swojej promocji byłoby wiecej rozmaitych fajnie prosperujących fast foodow, a nie kilka z kolejkami jak w opiece społecznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności