Jump to content

Drukarka przestała działać - wstyd i hańba!


beny

Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

Postanowiłem podzielić się z Wami tym co mi się wczoraj przydarzyło, choć jest to bardzo wstydliwa sprawa, ale może Wam zaoszczędzi trochę pieniędzy jak również będziecie w podobnej sytuacji.

 

Niedawno bez wyraźnego powodu drukarka z dnia na dzień przestała mi drukować. Zainstalowałem nowe drivery, przerzucałem kabel z gniazda do gniazda, przepuściłem tonę testów i wszystko wskazywało na to że po 2 ... może 3 latach drukarka się zepsuła. Kupiłem więc nową - piękna i śliczna, ale windows nie chce jej wykryć. Stwierdzając, że nie może to być zbieg okoliczności, aby i jedna i druga drukarki nie działały pomyślałem, że jedyną wspólną cechą obu drukarek był kabel USB. Kupiłem więc nowy i od razu nowa drukarka została przez windę wykryta. Podłączyłem więc na NOWYM kablu drugą "zepsutą" drukarkę ... od tego momentu mam DWIE dobrze działające drukarki :| Z jakiegoś kosmicznego powodu, nieruszany kabel USB podczas pracy po prostu się zepsuł.

 

Jeżeli więc "popsuje" Wam się kiedyś drukarka, sprawdźcie czy może kabel się nie skończył przypadkiem.

 

Pozdrawiam,

B

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Możesz z drukarką pójść do sklepu i jeżeli to w miarę kompetentna firma to zwórcą ci pieniądze, albo wymienią sprzęt na inny w tej cenie albo na droższy z dopłatą. Nie powinni robić kłopotów, bo jak sam kiedyś słyszałem na szkoleniu ze standardów obsługi klienta "jeden niezadowolony klient generuje siedmiu kolejnych którzy nigdy do ciebie nie przyjdą".

Link to comment
Share on other sites

Problem w tym, że kupiłem ją na allegro ze sklepu w Szczecinie i będę musiał pewnie koszt przesyłki w obie strony teraz pokryć i bujać się z pakowaniem z powrotem w pudło i na paczkę itd. Więc już ją sobie zostawię :(( ... zresztą dawno nic nie dokupowałem do kompa ... poza nowym tabletem ... i dyskami ... i pamięcią ... no i kartą ... NO DOBRA, sporo kupowałem, ale ta jest fajniejsza od poprzedniej, więc przypadkiem taki o sobie prezent sprawiłem, a starą oddam żonie do pracy, bo jak zobaczyłem ostatnio, że na igłowych drukują to mi ciarki przechodziły za każdym ukłuciem głowicy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy