Skocz do zawartości

Cpt.Xes


Cpt.Xes

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Chciałbym zostać koncepciarzem postaci na potrzeby gier, puki co maluje sobie dla zabawy po godzinach pracy.

Oto moje przymiarki.

Powiedzcie co o nich sadzicie.

cptxes1.jpgcptxes2.jpg

 

 

 

[ATTACH=CONFIG]82382[/ATTACH]

Edytowane przez Cpt.Xes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Faktycznie w tej pierwszej sporo rzeczy sie nie klei (przede wszystkim te mikroramiona i wenusowa miednica). Za to w drugiej - taka porozciagana, wychudzona lola wydaje mi sie calkiem ok, spoko stylowa, jesli bylo to zamierzone. Ogolnie fajne pierwsze rzeczy, dajesz wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najdziwniejsze jest to że obie dziewczyny mają bardzo podobnie rozjechane proporcje

Cpt.Xes może masz coś nie tak z rozdzielczością monitora ? każdy monitor o określonym formacie ma rozdzielczość pasywną np ja mam 1680 x 1050 [16:9] odpal photoshopa i narysuj kwadrat z shiftem i przyłóż linijke do monitora, jeśli mimo wszystko wyszedł prostokąt to znaczy że nie masz pasywnej rozdziałki ustawionej...

ten problem w połączeniu z lekką bądź dużą niewiedzą z zakresu anatomii może tworzyć piorunującą mieszanką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja poprostu lubie grube z malymi cyckami...

Nie no żart... Oczywiscie macie racje ale tak się opatrzylem że tego nie widziałem a oko też jeszcze jak widac nie dość wytrenowane.

Na szybko poprawilem pierwszy obrazek >> jeszcze na pewno mozna sie przyczepic ale czas ruszac dalej.

rosikowski >> mam eizo na wypasie wiec to raczej coś nie tak z ratio oka ;p

dziekuje wszystkim za komentarze..

Edytowane przez Cpt.Xes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy jak mają eizo są ZOBOWIĄZANI do rysowania obrazków na wypasie. nie jesteś wyjątkiem. złóż przysięgę przed EIZO i obiecaj MU że go NIE ZAWIEDZIESZ. :D

 

 

dobrze że ja nie mam takiej presji :

 

 

Dobra, a tak na serio, to panna nr 1 wcale nie ma bioder jak u słonia. jeśli ktoś WCIĄŻ TAK UWAŻA TO DOSTANIE ODE MNIE W PYSK.

Po prostu głowe ma za małą. Głowe! Najwyraźniej pusta policjantka. ramiona ma za wąskie. i dłonie za małe. i w sumie twarz nie pasuje do takich bioder. w sensie : "dziewczęca buzia" a uda kurtyzany. no i nie lubię że takie niewinne buzie daje sie policjantkom. zero rys psychologicznych. Dziewczynka z taką twarza co najwyżej mogłaby siedzieć na telefonie w sekretariacie i robić ksero dokumentów dla prawdziwych policjantek z jajami.

 

btw. design za bardzo przypomina mi Shepard.

 

btw. babka na drugim obrazku trzyma dwa miecze, a na plecach ma kolejne dwa (PO CO?) chyba że gdzieś chowa pozostałe dwie ręce, jeśli tak, to się nie czepiam ;) po za tym ma rozciągniętą twarz w góre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że proporcje się rozjechały to już mówiono :)

Staraj się by tylko jedno światło dominowało w scenie.

Nie przesadzaj z odbiciami specularity.

Nie staraj się pokazać każdego detalu, jak coś jest w cieniu, to niech w nim pozostanie.

Pilnuj walorów, cień na białej części munduru ma taki sam walor jak cień na granatowej ciemniejszej części, a nie powinno tak być.

 

Trzymaj tak dalej, bardzo dobrze Ci idzie :) trochę poćwiczysz, pouczysz się i będą z ciebie ludzie :)

 

Szybki over

 

plicebab3434.png

 

 

telthona, to bolało :

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności