Skocz do zawartości

The bank talk


adamakis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to faktycznie jest słabe - ale każdy może mieć chwile słabości, więc weź do serca opinie i na przyszłość rób lepsze prace :]

 

Może to prawie offtop, ale jak Ty znośisz ten kryzys w Grecji? Dotknął Cię jakoś? Odczułeś to? Czy możę graficy dobrzy (jak Ty) w Grecji mają dobrze narazie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za kometarze...

No krysyz su jest ostry i dotknal wszystkich, mnie tez...

Ja pracuje tez z firmami poza Grecja ale nada 50% to z tad i jest zle...

Niestety nie jestesmy nawet na srodku and na dnie jego czyli bedzie gorzej bo to tak naprawde to jest kryzys bankowy,

(z tego i ten obrazek) tak jai i waluty (euro)... duzo czytam otym i mowia ze przenisie sie juz na inne kraje poza polnaca,

bo i tak to co jest w Grecji jest juz w Hiszpanji (tam jest wieksze bezrobocie nawet), Portugalji i Wloszech juz...

Moim zdanie mcniej czy troche mniej pojdzie na cala europe i tak, prawdopodobnie do Polski tez,

pomimo jak bylem w polsce latem to i tak w kraju jest kryzys chyba od wielu lat tylko nie sluchac go taj jak tu...

Nie wiadomo co bedzie, w kazdym badz razie rzeczy sa dosyc powazne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za kometarze...

No krysyz su jest ostry i dotknal wszystkich, mnie tez...

Ja pracuje tez z firmami poza Grecja ale nada 50% to z tad i jest zle...

Niestety nie jestesmy nawet na srodku and na dnie jego czyli bedzie gorzej bo to tak naprawde to jest kryzys bankowy,

(z tego i ten obrazek) tak jai i waluty (euro)... duzo czytam otym i mowia ze przenisie sie juz na inne kraje poza polnaca,

bo i tak to co jest w Grecji jest juz w Hiszpanji (tam jest wieksze bezrobocie nawet), Portugalji i Wloszech juz...

Moim zdanie mcniej czy troche mniej pojdzie na cala europe i tak, prawdopodobnie do Polski tez,

pomimo jak bylem w polsce latem to i tak w kraju jest kryzys chyba od wielu lat tylko nie sluchac go taj jak tu...

Nie wiadomo co bedzie, w kazdym badz razie rzeczy sa dosyc powazne...

 

Zgadzam, się - coś wisi w powietrzu. Najśmieszniejsze jest to, że Ci którzy są za ten stan odpowiedzialni, czyli generalnie finansjera, będzie najprawdopodobniej zlinczowana wcześniej czy później. Nie będzie miejsca gdzie by się ukryli, gdyż ich miliardy które zrabowali przestaną mieć wartość. Szykuje się załamanie całego systemu kapitalistycznego, a zatem i wartości pieniądza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat na osobny wątek , do niezłego rozwinięcia ;)

 

warto jednak nie ulegać powszechnej nagonce, zwróć uwagę że ta sama finansjera, elita czy jak ich zwał,

przynosiła przez 2 dekady również zyski dla owych instyutucji, zatem i musieli zarabiać inaczej niż przeciętna,

problem jest trochę bardziej złożony niż szukanie czarnej owcy , może trochę ignorancji zachodu ,

po pierwsze zabawa z tzw "intrumentami pochodnymi" ...epr ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł, chociaż chyba zbyt oczywisty jest przekaz, przez co nie zmusza to wysiłku.

 

Twoje poprzednie prace mimo, że - co tutaj częściowo powiedziano - już wtedy powielały pewien ogólny pomysł, to jednak bardziej mnie fascynowały, bo pozwalały na większą swobodę interpretacji i wyobraźni.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie Twoje prace mi się bardzo podobały pod względem wykonania, ta jest warsztatowym dnem. W przekaz nie wnikam, choć tak jak przy krzyżu też nic specjalnego.

 

Zasunąłeś dwie prace odstające poziomem od poprzednich, wstecz oczywiście. Po co to klepać takie dyrdymały, mam wrażenie, że na ilość, może pora na nową jakość? Idź do przodu nie do tyłu.

 

 

 

pozdrawiam serdecznie!!

Edytowane przez Levus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności