Skocz do zawartości

Lytro - kamera nowej generacji już w sprzedaży!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

W sierpniu pisałem o pewnym projekcie kilku naukowców o nazwie Lytro -

kamerze nowej generacji, która potrafi zapisywać zdjęcia razem z całą

głębią ostrości. Możemy robić zdjęcie i dopiero później dowolnie

ustawiać jego ostrość. Był to wtedy jeszcze projekt, nie sądziłem wtedy, że to urządzenie pojawi się tak szybko w sprzedaży.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2047

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ostatnio te wynalazki to takie... odgrzewane kotlety z nowymi przyprawami. Najpierw ta kula robiąca pełną, sferyczną panoramę ( lub jak to się zowie ), a teraz taka kamerka-aparat. Czy to działa tak jak mi się wydaje, tj. zapisuje x zdjęć o różnej głębi ostrości, wsadza je w jeden plik a potem w programie klikaj sobie pan gdzie chcesz i ciesz się, że masz wow-mega-super-mozaika różnych ostrości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio te wynalazki to takie... odgrzewane kotlety z nowymi przyprawami. Najpierw ta kula robiąca pełną, sferyczną panoramę ( lub jak to się zowie ), a teraz taka kamerka-aparat. Czy to działa tak jak mi się wydaje, tj. zapisuje x zdjęć o różnej głębi ostrości, wsadza je w jeden plik a potem w programie klikaj sobie pan gdzie chcesz i ciesz się, że masz wow-mega-super-mozaika różnych ostrości!

 

Pstrykam jedną fotę tłumu kiboli i co wow wszystkie twarze są ostre , tak że będą też i zadowoleni z tej technologi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych dwóch filmach promocyjnych odnoszę wrażenie że najbardziej "cool" w tym produkcie jest sam design urządzenia, możliwość nawigacji paluchem a esencją jest stworzenie LYTROspołeczności - sama kamera i jej technologia to jakiś poboczny wątek który ma tylko zwrócić uwagę. Trochę to miałkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności