Skocz do zawartości

Wybór tematu pracy inżynierskiej


Gość zenek2189

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem nowy na tym forum, więc proszę o odrobinę wyrozumiałości :)

 

Studiuję obecnie na Politechnice, jestem na ostatnim roku studiów (studia niestacjonarne). Na codzień pracuję w banku, w związku z czym nie mogłem studiować dziennie.

 

Nadszedł czas wyboru tematu pracy inżynierskiej, interesuję się grafiką komputerową i chciałbym wybrać temat z tym właśnie związany. Może ktoś pisał jakąś pracę z grafiki 3d i może coś więcej na ten temat powiedzieć? Jeśli chodzi o środowisko to chciałbym się skupić na blenderze, ewentualnie 3dsMAX.

 

Chciałem temat porównanie metod renderingu czy coś w tym stylu, ewentualnie symulowanie płomienia (tytuł oczywiście bardziej rozbudowany), ale tematy te są już zajęte przez innych studentów. Prosiłbym o propozycję tematów, żebym mógł wybrać coś odpowiedniego dla siebie..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wg, mnie powinieneś:

 

1. Wybrać jak najprostszy temat, który nie sprawi Ci problemu i zajmie jak najmniej czasu. Nie ma sensu kombinować z wymyślaniem sobie problemów. Praca inżynierska zwykle do niczego się późnie

2. Coś co Ci pozwoli chociaż liznąć temat związany z twoim przyszłym zawodem.

3. Udać się do któregoś z promotorów i prosić o listę innych tematów związanych z 3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście zapomniałem napisać, kierunek informatyka :)

 

listę tematów będę miał 31 października i będę mógł coś wybrać, a jakieś przykładowe proste przykłady tematów z grafiki? Zgadzam się z tym że temat musi być prosty, żeby nie tracić dużo czasu...a tym bardziej że dużo czasu nie mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się moja matura ustna z polskiego. Jak inni wzięli sobie jakieś pierniczenie o romantyzmie i motywach biblijnych mimo że ich to w ogóle nie jarało i się musieli pocić to ja wybrałem temat "język środowiskowy internautów". Lol ;)

Konspekt prezentacji zrobiłem w noc przed terminem oddania a samą prezentacje wykonałem na freestyleu dostając 19/20. Zaoszczędziłem całe tygodnie na rysowanie ludzików w zeszytach i mi się to opłaciło. Double Win.

 

W tej branży papier nigdy nic nie znaczył. Pie*dol studia zostan ninja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności