Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Zegarek Diesel


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przedstawiam następną moją pracke do portfolio. Czas pracy 3,5 dnia, soft 3ds max, vray, photoshop. Wiem że niektórym mogą nie przypaść do gustu te refleksy, ale jakoś mi się spodobały :) Pozdrawiam i życzę owocnych komentarzy :P

 

zeg7.jpg

 

zeg12.jpg

 

caloscdn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

maciek.m: Bardzo ładne podoba mi się detal oraz odblaski na renderach tylko na pierwszym mi się nie podoba ta flara.

To twój pomysł czy może wzorowałeś się na czymś? Dof prosto z Vray czy jako osobna warstwa zdeph?Czy mógłbyś pokazać obraz prosto po renderze chętnie bym zobaczył ile tu jest postprodukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladne reklamowe renderki. Fajny modeling i detal. Mi sie podoba...A teraz uwagi:]: Zegarek ma 4 zegarki ? wiec rozumiem ze to maja byc rozne strefy czasowe, jesli tak to powinna byc na nich ta sama godzina z przesunieciem czasowym ;) ale to taki szczegol, to pokretlo z lewej strony-(nie wiem jak jest w oryginale) ale, wydaje mi sie zbyt ostre, przydalby sie jakies chamfery, tak jak to jest na tym drugim mniejszym; na drugim renderze jak jest ten uchwyt ktory trzyma teleskop od paska - nie przylega do korpusu, widac te zlobienia ktore sa pod spodem. Ale poza za tym tak jak napsialem, mi sie podoba i mysle ze mozesz byc zadowolony z pracy jaka wykonales, ja bym byl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pecet dzieki, właśnie chodziło mi o taki reklamowy styl :)

@Sroka8888 Dzieki, co do projektu to jest kopia istniejącego modelu zegarka. Dof jest z vray, troche dluzej sie renderowal ale o wiele ladniej wyglada :) A poniżej czyste renderki.

@Pawelkos miło że sie podoba. Tak ma 4 zegarki, i masz racje fajnie by wyglądało z tymi godzinami, ale ustawiałem wedłóg zdjęcia na którym robiłem i tak nawet niepomyślałem.. Co do pokrętełek to są skopiowane ale może to przez dof wydaje sie bardziej rozmyte. Co do hamferów to sa i to jest wszystko wygładzone, ale fakt powinny być troche bardziej miękkie ale jakoś to pominąłem :P Co do ostatniej uwagi to akurat tak jest. mocowania teleskopu są przymocowane tylko do dolnego denka zegarka :)

 

asdynf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności