Skocz do zawartości

Wip 2d: Dok


Thx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jednak ten PS dobrze Ci służy. Według mnie jest różnica na plus w odbiorze prac w stosunku do tego co było wcześniej, teraz jest jakby czyściej, oszczędniej ale i lepiej.

Świetnie to się zapowiada, według mnie jedna z najbardziej obiecujących prac w Twoim wydaniu od długiego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze SBT77 ja na PS5 otępiałem a to co nazwałeś czyściej i oszczędniej to efekt mojego beztroskiego ślęczenia w detalu. To wynik mocniejszej stacji graficznej dzięki której mogę zezac na większym rozmiarze w zapisie warstwowym. i tak wielkie dzięki za wsparcie

6komp.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też się skojarzyło z dziobem ptaka, ale to takie fajne, groźne skojarzenie. może to miejsce gdzie jest kraksa powinno być bardziej chaotyczne i mniej przewidywalne, bo na razie wydaje się tak "równo urwane".

 

ale kurcze detal miażdży *_____*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryba bez łba... albo kolba od siakiejś strzelby/rifla... w poprzedniej wersji jakoś więcej się działo na płaszczyźnie tej planety, teraz to uspokoiłes i sporo zamazałeś, ale poczekam cierpliwie do końca bo nei wiem co tam jeszcze planujesz ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx, skoro tak, to mógłbyś pomyśleć o narysowaniu na dziobie okrętu ponurego filozofa zapatrzonego w czaszkę. Byłby klasyczny egzystencjalny konflikt pomiędzy bytem a odbytem :) PS. Ja również przepraszam.

 

....konflikt pogrążający się w niebyt, he he, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to obrazek nie ma tytułu tak jak całość nie ma konkretnego zamysłu. Niedawno żartowałem do szwagra, ze to mechaniczny stolec wydalany przez coś dużego, też mechanicznego.

Edytowane przez Thx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...przyznam się: cztery lata temu zadeklarowałem się sam przed sobą, że wracam do pop kultury. Postanowiłem potraktować ją poważnie. Dlaczego? Bo się na niej wychowałem i tyle, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzasz dodać jeszcze jakieś elementy do tej łajby, czy zostawisz ją w takiej formie. Tak w ogóle to wygląda niesamowicie, aż się prosi o jakąś skalę, może porównanie do jakiegoś budynku, bo ciekawi mnie jak ty sobie sam to wyobrażasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do końca Ciebie zrozumiałem. Oczywiście muszę wszędzie skończyć detal; ale założyłem sobie, że właśnie przez zrównoważony i drobiazgowy detal nie używając mocnej perspektywy mogę przedstawić duża masę czegoś. Mam już pomysł na tło ale ruszę z nim kiedy skończę pierwszy plan, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności