Skocz do zawartości

SCENA 3D: Pokój dzienny (finish)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mi sie osobiscie bardzo podoba. Oswietlenie bardzo ladne. Mialbym tylko zastrzerzenia do karnisza. Jak dla mnie jakis taki troche za duzy jest. Pozatym naprawde COOL.

Musze sie pobawic troche Vray\'em, bo daje fajne efekty. Ja osobiście uzywam Brazila. Odpowiedz mi na jedno pytanko jak oswietliles ta scenke (jakie swiatla, czy uzywales photonow...?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zero fotonów, tylko GI. elementy oswietlenia: direct light jako swiatło padające śłonca + swiatła vrayowe które przylegaja do okien, drzwi od tarasu, oraz jedno we wnetrzu, które lekko uzupełnia swiatło pokoju + renderowe environment (skylight)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe z tego co tu widze to kożystamy chyba z tego samego tutka do v-ray\'a ;] Przyznaj się że robiłeś tą pracę z tutka na evermotion ;] hehe ja właśnie też coś takiego robię i tak jak Ty zmieniłem trochę wnętrze... już praktycznie kończę więc niedługo zobaczycie rezultaty ;P

 

Pozdro,

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się blat stolika i faktycznie troche kłuje w oczy dywan (za pstrokaty?)

Oświetlenie ok może za ostre różnice w tonacji między cieniem na podłodze a słońcem na podłodze.

Jak będę robił internal (drugie podejście) to za oknem rzucę tło które będzie miało mniejsze nasycenie kolorów żeby nie było takie nienaturalnie czyste i kolorowe

Super chyba podejdę pod internal drugi raz (pierwszy raz było totalną porażką)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja jeszcze zauważyłem jeszcze texturkę podłogi i sofy... chodzi o drewno... wyrzej zapomniałem o ocenie pracy...Z tego co widzę to jest bardzo dobrze... nie będę tu mówił o dywanie bo to już masz zamiar zmienić ;] a niektórych tekstur sam użyłem... są bardzo dobre...

 

pozdrawiam,

Beatou

 

Edit: Ile Ci się renderowało?? i na jakim sprzecie jesli można wiedzieć...

 

[Wyedytowany dnia 13-7-2004 > Beatou]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek wyglada ladnie ...ale wydaje mi sie ze lekko lewituje...

Firany takie szare mi nie podchodze ..wygladaja jak brudne ..

no i ta szyba w drzwiach balkonowych ... jest tam czy jej nie ma ?..

w dodatku te drzwi .......klamka nie powinna byc z prawe strony ?

Takie mocne swiatlo powinno powodowac ostrzejsze i ciemniesze cienie imo ...

...dywan i obraz jakos tez mi nie pasuja...

A po za tym to ladne choc chcialbym zobaczyc caly pokoj

a nie tylko naroznik ;p

Nerka!

 

[Wyedytowany dnia 14-7-2004 > Hunter]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracka jest bardzo miła.. ale jak się czepiać to na całego... :))

Roślinka ma liście, które w ogóle nie reagują na światło... translucency się kłania

Zdjęcie w tle jest zbyt kontrastowe do takiej ekspozycji całości.... serio serio..

A tak poza tym to ekstra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności