Skocz do zawartości

Obiekt : Fender Stratocaster


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Za pickupy EMG w stratocasterze powinieneś smażyć się w piekle, a napis na tym poobijanym sugeruje, ze jest to jakis Fender Stratocaster 25th Anniversary (czyli brzydal!;p). Poza tym, że masz totalnie idiotycznie ustawioną menzurę (sorry, ale to strasznie razi;p), E wiolinowa wydaje się za cienka względem struny B i pozostałych, markery za duże, miejsca obite powinny być pozbawione lakieru (chyba, ze to te nowe syfiaste stratocastery produkowane od razu ze stylizacją). Poza tym nie widze owijki na strunach (a moze już ślepy jestem). Przy okazji wydaje mi się, że płytka pleksi powinna być bardziej wypukła (w sensie, że na drugim przykladzie, tam gdzie masz białe powinna być niżej, a tam gdzie czarne -wyżej; swoją drogą to białe powinno zajmować trochę więcej obszaru). Metal trochę dziwnie wygląda, ale to dlatego, że żadnego enviro nie masz. Nie spotkałem się też z tak białym, oczojebnym napisem Fender na główce.

 

To wszystko są pierdoły, bo model i tak jest dobry. Z chęcią zobaczyłbym go pod innymi kątami. Z tyłu sprężyny usztywniające mostek też modelowałeś?:p Gratulacje skończneia modelu i powodzenia w kolejnych projektach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indian - dzięki :)

Xiz0r - motałem się trochę z tym drewnem, i faktycznie wyszło nie najlepiej.

Chasdiel - EMG DG-20, to jeden z najlepszych setów przetworników do strata jak dla mnie, z na prawdę ogromną możliwością modyfikacji brzmienia, a szklaneczka federowska zostaje, no i do tego Gilmour jak i całe Pink Floyd to muzyk od którego zaczęła się moja przygoda z muzyką rockową i pokrewne, i do tego jeszcze PULSE, to po prostu musiałem, sentyment ;) . Wszelkie proporcje brałem z obrazka ze strony Fendera, chociaż możliwe że przypadkiem coś przeskalowałem. Faktycznie nie pomyślałem żeby zrobić mapke do refleksów, a miał być 70s ;). Owijki faktycznie wizualnie nie ma, jednak mapka jest, chyba z lenistwa tego nie poprawiłem. Pickguard - masz racje, powinien być wyższy i powinno być widać więcej białej warstwy. Tak, napis jest zbyt oczojebny, też brakuje mi wytłumaczenia czemu tego nie poprawiłem ;). z Tyłu jest tylko neckplate i płytka zasłaniająca te właśnie sprężyny, i oczywiście odpowiednio wyprofilowane body i gryf. Jeżeli uporam się z aktualnymi rzeczami nad którymi pracuje, i znajdę czas, to dorenderuje pewnie inne ujęcia :) i także dzięki.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to dobrze by tu zrobił zwyczajnie troche dokładniejeszy render. Szczególnie na pierwszym. Na białym tle widać syfy i brak detalu w w Gi. No i AA sie posypał lekko gdzieniegdzie. Niektóre materiały moznaby dopracować (np struny)

No a ogólnie całkiem przyjemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności