Skocz do zawartości

Wip 2d: W oparach disco-cónan, lolka, mag i kijanka


Thx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a ja w tym nawet potrafie Świętego Jerzego dostrzec :)

 

Bardzo podoba mi się dynamika kompozycji, ale zastanawiam się czy nie lepiej by było gdyby ten smoko wąż wyglądał jakby miał odcień bardziej czerwony. ale kompozycja, zwłaszcza sufit który jest podłogą, są super ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perspektywa i kompozycja standardowo kilka polek wyzej niz rzeczy, do ktorych jest sie przyzwyczajonym do ogladania na codzien. Bardzo fajnie widziec znowu Twoje nowe pracki. jedyny zgrzyt jaki mi wpadl w oko to superpodobny, jesli nie ten sam, walor na scianach i podlodze przez co troche sie jedno z drugim zlewa (no chyba, ze to taki zamysl byl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy dla dynamiki sceny (i logiki w sumie) nie byloby lepiej, zeby Conan trzymal sie mocno "wargi" kijanki? Bo skoro podloga jest sufitem to wypadaloby, zeby sie chlopak czegos trzymal. To raz, a dwa, ze jak na Twoja umiejetnosc dynamizowania anatomii to ten pierwszy plan z reka i paszcza stwora wyjatkowo spokojny, zeby nie powiedziec nudny... Za to strasznie mi sie podoba kompozycja i dalszy plan. Zwlaszcza draperia super malowana/rysowana.

 

pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście masz rację co do spokoju pierwszego planu lordbiernac ale, że jest to konwencja discohard -Cónan pozuje- bo jest gwiazdą hardrzezi . A poważnie masz rację, ponieważ przy mazaniu, komponowaniu staram się nie myśleć, działam impulsywnie, podejrzewam , że za tydzień będę sam do siebie marudził tylko , że wtedy chce robić już coś innego. Cieszę się , że ogólnie się wam podoba, pozdro

Edytowane przez Thx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy chciałbyś wprowadzić do ilustracji akcent lekko humorystyczny ale idąc za podpowiedzią lordbiernaca, Conan mógłby trzymać smoczydło za nozdrze =]. Natura tak stworzyła zwierzęta że nos to czuły punkt więc mogły by temu towarzyszyć wytrzeszczone z bólu ślepia. Taka luźna propozycja ode mnie. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mi szkodzi spróbować i wprowadzić w czyn wasze rady. Obrazek ten jak to często u mnie bywa powstawał bez początkowego konceptu. Teraz wygląda tak:

8komp.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

ja nie jestem zadowolony choć kurcze wydaje korzystniej

ZAPOMNIAŁEM O OKU:

8bkomp.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Thx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wniesienia tych poprawek potrzebna będzie większa ingerencja w obrazek... teraz dziwnie czyta się skrót ręki... motyw z palcem, hmm chyba pasowałby zupełnie inny chwyt dłonią (może dwa palce wskazujący i środkowy w nosie a reszta palców zagięta do wnętrza dłoni, tak jakby się chwycił tego nosa w ostatniej chwili), no większa modyfikacja tego nosa, coś tam rozciągnięte bardziej wygięte, fajnie jakby go ciągnął za ten nos aż tak że jego pysk zaciągało by bardziej do góry pokazując więcej jamy gębowej... no troche kombinowania, ale też nie jestem przekonany czy te poprawki na lepsze idą... wersja pierwotna bardziej się podoba ;P, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, no ja tez zdecydowanie bardziej kupuje oryginal, jakos te pozostale "wolne" paluchy nie wygladaja najlepiej, w sumie ciezko ocenic czy sa wbite w skore, czy swobodnie wisza, a sam motyw z nozdrzami, wydaje mi sie, ze nie jest wcale tak super czytelny, gdybym, zobaczyl pracke bez wskazowki emmiliusa, to chyba bym to przeoczyl, wiec tez mi sie wydaje, ze ewentualnie trzeba by to jakos jeszcze wyeksponowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze dobre. Ja mam pewna filozofię: jak się przesadzi z ilością podobnych żartów w jednej scenie wszystkie tracą wymowę. tego się trzymam ale kurcze to co zrobiłeś jest git więc nie wiem czy mam rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie dłoń nie przemawia, nieciekawa jest i dziwnie wyglada. sprobuj moze dwa palce do nosa dla wezowidla wpakowac, albo zagiac je, zeby wygladalo to jakby cala dlon wbijala sie w wezowy leb. tez ogon w odcinku od piety do kaplana za prosty, powyginalbym tam cos. no i lewa strona za jasna i za prosta (chodzi o sciane) ;d

 

no ale o g o l n i e tooooooooo WYPAS WYPAS JESTEM OFICJALNIE TWOIM FANEM 1!!!!!1!!!!!!!@~~~!!!11` ; -D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie Twój styl i kompozycja przemiawiają na tyle mocno że pewne błędy tracą na znaczeniu :) ja uważam że najlepszy był pierwszy obrazek bez poprawek,bo postać po poprawkach straciła pewna naturalność pozy... i jakoś tak drętwo wygląda...

dałabym spokój temu obrazkowi ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soulinka12: ktoś kto zakłada WIP musi się z tym wlaśnie liczyć, że będzie garść rad, porad, overów i pomysłów od forumowiczów zanim autor dotrwa do finisha...

 

THX: służę, ważne żebyś doprowadził obrazek do końca... ;)

 

mysz: no właśnie z tą dlonią rownież proponowałem i myślę że nie głupio by to wyglądalo, napewno sensowniej niż teraz ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotcore , no ja się wypowiadam o własnych odczuciach ... nie neguje wartości innych komentarzy jako wskazówek i rad.

w Tym jest cała wartość wipów że można właśnie dostać jakieś sugestie itd .

Nie jestem po żadnej szkole plastycznej ,ani ASP więc uważam że mogę kierować się TYLKO swoimi odczuciami i nie uważam się za jakiś autorytet tym bardziej...zresztą byłeś u mnie w teczce to wiesz o czym mówie.

Podkreślam że MOIM ZDANIEM ;) poza straciła coś z naturlaności ,ale to że ręka powinna trzymać się wargi itd nie kwestionuje

W tamtej pozie czuc bylo moc tego że on się trzyma z całej siły potwora... w ostanim mam wrażenie że zapiera się praktycznie tylko na mieczu....jaby mial za chwile spaść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności