Jump to content

Interior: Łazienka Opoczno kolekcja Zebrano


Modzal

Recommended Posts

Witam stworzyłem projekt na pracę semestralną z architektury wnętrz, chciałbym abyście go ocenili :) Nie tylko sam projekt ale bardziej wykonanie graficzne przydało by mi się świeże spojrzenie speców :) i kilka porad ^^

 

azienkaopocznozebrano1.jpg

azienkaopocznozebrano2.jpg

azienkaopocznozebrano3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o projekt, to moim zdaniem połączyłeś za dużo pomysłów w jeden. Zarówno pochyła ścianka, powyginany grzejnik, czy połamana linia luster (to najmniej mi się podoba) mogłyby stanowić charakterystyczny punkt dla niedużej łazienki. A teraz mamy kociokwik ;)

Graficznie ok, trochę niedoświetlone - lepiej wygląda jak sufit jest biały, a nie szarawy.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie za odpowiedzi nawet nie wiecie ile dla mnie takie pochwały znaczą :) Motywem przewodnim jakim się kierowałem to była pęknięcie ziemi coś w tym stylu na samym początku miał to być piorun jednak strasznie mi się spodobała kolekcja Zebrano z opoczna i odbiegłem od tego, temu wszystko jest takie "załamane" i jest skok na suficie i podłodze. Co do tego ze zbyt dużo pomysłów na raz to powiem ci kozioo w głowie miałem jeszcze więcej :D lecz nie starczyło czasu wszystko stworzyć :) I tak na koniec jedno pytanie czy to wygląda fotorealistycznie? Mi jest ciężko to stwierdzić nie wiem czemu po prostu tak ;p

Link to comment
Share on other sites

Nie umiem ogarnąć tego twojego modelu : ) szczególnie nie ogarniam tych 3 pasków co w 1 obrazku przecinają lustro : )

aha i jeśli o lustro chodzi to może byś je zrobił 2 częściowe ? jedna cześć będzie ładnie na ścianie a druga na suficie : )

Link to comment
Share on other sites

Heh możliwe ze masz racje, pokazałem koledze projekt to powiedział ze nie wie gdzie patrzeć dopiero po dłuższym przyjrzeniu się załapał, możliwe ze właśnie to lustro daje taki efekt ;p dzięki za wszystkie komentarze ;)

Link to comment
Share on other sites

Hejka , pomysłowe:) tekstura nie odpowiada rzeczywistości te płytki są ciemniejsze , brązowa na pewno a krem jest taki lekko zółtawy . Żeby zmniejszyć kociokwik zmienił bym fugi jak najbardziej zbliżone do koloru płytki czyli: na brązie brąz a na kremie jakiś beżyk . To lustro jest klejone na ścianę? Płytki się raczej układa w jednej linii na całej łazience , i raczej zaczyna od sufitu . Respekt za fantazje:) Pozdrawiam Płytki podłogowe są mniejsze niż scienne wiec sie nie zejdą jak to zaznaczyłeś PS : Jeśli robisz bump na fugach to jak to ustawiasz , ja jak skopiowałem mape Tile do slotu Bump to mi bumpuję płytki a nie fugi . Jakaś podpowiedz?:)

Edited by stanleykr
Link to comment
Share on other sites

zrób kopie tej tekstury, później w photoshopie zaznaczasz obszar płytki i wycinasz do (tak aby zostało białe pole) powinna ci zostać ramka (fuga) odwróć zaznaczenie i zamaluj fugę na czarno zapisz plik ;) teraz powinno ci się wszędzie ładnie zgrywać ;) chociaż jak widać u mnie nie jest to regułą ;p a co do tej lini prostej płytek, to zrobiłem linie proste tylko od strony drzwi ;p troche fail ale ... :D cóż :D

Link to comment
Share on other sites

Nie bądź zły na to co napiszę, ale wygląda to tak jak by Ci zabrali komputer, wszelkie materiały projektowe, katalogi a nawet kartkę papieru z ołówkiem na kilka lat po czym nagle oddali wszystko z powrotem. Można by zrobić w duchu niejako dekonstruktywizmu coś w ten deseń aczkolwiek innymi środkami wyrazu.

Link to comment
Share on other sites

Łazienka nie pasuje stylem do tego co pokazałes teraz ale cóz widzimisie klienta w pierwszym rzedzie;)

Mała uwaga techniaczna bump na meblach powodujeze wygladaj zamiast jak ze skóry to ze styropianu, Swiatło w kuchni jest ewidentnie do poprawy z jednej strony jest intensywne a równoczęsnie cienie jakie ci sie tworza sa zmiekczone.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy