Skocz do zawartości

Postać 3d: Sowa


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

Gość User190

Jak w temacie..

Z założenia ma tylko przypominać sowę.. (I robimy szybki konkurs - co tu ejst nie tak?? ;) :P )

 

sowa_11.jpg

 

sowa_12.jpg

 

sowa_14.jpg

 

[Wyedytowany dnia 12-7-2004 > M@Ti]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość User190

No więc tak sowa robiona jest z referek.. na tyle na ile to było możliwe.. brdziej ze zdjęć w sumie.. mniejsza o to.. ręce są efektem zamierzonym ( i w tej kategorii wygrywa sebfx :P, choc dirty uznal to za blad ;P ).Nóg nie mogę poprawić, bo wtedy będzie to lipnie wygladało z rękami.. musi tak zostać, chodzi o proporcje między nogami a dłońmi..

Są jeszcze 2 rzeczy, które nie pasują... kto tym razem okaże się najbardziej spostrzegawczy?? ;)Na zwycięzcę czekają cenne nagrody... ;) :P [lol]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wim jak ty i czym chcesz zrobic piorka, ale ciekzo bedzie, tymbardziej ze wymodelwales sowe jaby z piorami. a szpony, hmm wyszly chwytne, na pwno nie sa to dolne konczyny zadnego ptaka a juz na pewno nie drpaieznego. mAti postara sie bo wiem ze cie na to stac, ale nad tym musisz jeszcz dlugo posiedziec. ogolnie zal mi to mowic ale praca jest slaba dziwie sie ze wyszla spod twojej myszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

sir_Bols znalazł drugą rzecz.. nie do końca są od Batmana, czy Cat Woman, ale nie powinno ich być! Została ostatnia... :P Co do tego Blake\'a... ech.. to już jest moja własna interpretacja tego, co miałem za zadanie wykonac.. z założenia to będzie miało przypominać rzeźbę... tak więc problem skrzydeł znika :) Dłonie rzeczywiście troszkę do poprawy.. Całość zostanie najprawdopodobniej poddana działaniu sculpta, tak więc nie wszystko stracone ;) :D Sceptycy - uszy do góry... szukajcie ostatniego elementu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Woooow.... chyba jednak przesadziłeś... ale ciekawe, ciekawe... :) Można i nad tym pomyśleć :D

Skupiacie się na dobrej części - to coś z twarzą.. ostatnia część.. przyjrzyjcie się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Takim oto sposobem lumaq i drock odnaleźli ostatni element układanki ;) Tak - macie rację - sowa ma ludzkie dłonie i oczy, a poza tym ten \"model\" nie ma uszu :) No a jesli już jakaś sowa am to napewno nie takie.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności