Skocz do zawartości

Komercyjne modele do maxa


voocoder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

bardzo konkretnie:

jest Evermotion który sam produkuje modele i sprzedaje, jest np. turbosquid który sprzedaje modele na licencji EULA, czyli nie produkują sami modeli a jedynie sa platformą handlową, jak w stockach userzy ładują content a serwis to sprzedaje - co ma zasadniczy wpływ na warunki licencyjne

i teraz:

szukam serwisów takich jak Evermotion - od nich kupuję i jestem b. zadowolony ale niestety nie mają wszystkiego, bardzo ważny jest tu ten aspekt licencyjny - więc czy znacie inne firmy które podobnie jak Evermotion sprzedają własne modele 3D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

wielkie dzięki za namiary

turbosquid (jak każda platforma handlowa - nie produkująca samodzielnie contentu a jedynie stwarzająca podłoże do kontaktu twórca-klient) ma nieco inną licencję - chodzi o możliwości reselerskie renderów, licencja mówi że zakupiony model może być tylko częścią większego projektu, nie zawsze mogę tego dopilnować a nie chcę łamać warunków licencji, bezpieczniej jest mi kupować tam gdzie takich obostrzeń nie ma - takie zapisy i ta szczegółowość (precyzyjność) licencji wynika właśnie z jej charakteru

tak, zakres wykorzystania jest podobny, nawet bardzo podobny, z kilkoma szczegółami które akurat dla mnie robią istotną różnicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności