Skocz do zawartości

Platige Image otwiera szkołę ?


jefim

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio obiło mi się o uszy że Platige Image chce otworzyć szkołę w Białymstoku. Czy ktoś mógłby potwierdzić, lub zdementować tą pogłoskę. Słyszałem, również że Evermotion przystaje do podobnego pomysłu.

Czy to tylko plotka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wow! To ci niespodzianka. Ostatnio Platigowcy coś tak siedzą cicho, nikt się nie wygadał nigdzie.

No pozytywny news. Czekam na coś większego żeby na głównej zamieścić jak będą szczegóły. Bo na razie to prasa lokalna, projekt jak rozumiem w toku.

 

No szkoda, że to daleko dla wielu osób chociaż sam Białystok ma naprawdę mocną ekipę jeśli chodzi o 3D. Fajnie, że udało się tym dwóm firmom zgadać.

 

Jefim: faktycznie, dobra ta fraza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałem to właśnie tam. Zresztą dzisiaj podobne inkubatory i przedsięwzięcia działają w różnych miastach i sprawdza się to dobrze. Przeciez tutaj nie jest powiedzane, że to będzie tylko reklama 3d. No i przecież chyba zamykanie się na Polskę byłoby od początku błędem. Myślę, że miejsca jest sporo, można zaobserwować przede wszystkim co się dzieje na rynku wizualizacji. Sporo małych firm ma zlecenia na zachodzie.

 

A artykule nie jest mowa o żadnej szkole jeśli dobrze zrozumiałem. Ale czekam też na jakieś szersze informacje "od stron" bo prasa lokalna lubi pisać bardzo ogólnikowo i często sporo pomijają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności