Skocz do zawartości

Wektor: half-naked girl


leander

Rekomendowane odpowiedzi

W nocy wziąłem się za poprawę starego wektora z mojego wątku z wektorami. Nie chcę go już reanimować, wiec zakładam nowy w zwązku z tą pracą.

 

Poprawiłem twarz, czesc cieni na ciele, cienie na ziemi i uklad nóg. Zreszta niezaleznie od tego jak wygladala wersja pierwotnie bede wdzieczny za wnikliwą krytyke obecnej.

 

1964-final-640.jpg

 

detal:

1964-final-detail.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hoho, swietny wektor.

Biodro wystaje poza cien, no i ma troche nienaturalny ksztalt. Ladnie wycieniowane piersi, spodnie sa swietne. Troche za jasny odcien odblasku na czole. Gradient na wlosach za bardzo rzuca sie w oczy. No i chyba same wlosy sa za bardzo uproszczone.

A tak na PS'ie - moge zostac Twoim padawanem? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carioca, rowr, eRB, tu byl post z komentarzami dla was, ale niechcacy go skasowalem :/ w kazdym razie dzieki za uwagi. Aha eRB, na padawana przyjmuje tylko atrakcyjne kobiety przed 30-tką. Wiem wiem.. dyskryminacja :)

 

conraderro: a ktos mi powiedzial, ze tylko buty sa fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sans Serif, niewatpliwie musze sie z Toba zgodzic. Cien na twarzy jest zupelnie z kosmosu, jesli juz to powinien padac na prawa strone twarzy, ale najzwyczajniej mi sie tam nie podobal (twarz wygladala gorzej) i go przerzucilem. To jest wlasnie power of CG :)

 

Ogolnie duzo osob wytyka mi uklad cieni i anatomie, ale ja na razie zupelnie te apekty ignoruje bo sleczenie nad nimi by mnie zniechecalo do malowania. Mam nadzieje, ze "przyjdzie samo"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anatomia jest baaardzo przyjemna tylko wystarczylo minimalnie podciac tulow z prawej i przesunac reke. choc ta rozbudowana klata nie razi tak bardzo ja blik na czole. w koncu dziewczyny uzywaja przeroznch specyfikow by nie miec blikow ;)

 

no i ogolnie ten wykadrowany detal jest chyba ciekawszy niz calosc.

 

publikacja za zgoda autora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. bardzo mi sie podoba ta wersja DruG. Kobieta nagle ozyla, przez podniesienie lewego biodra jest wrazenie ruchu, podchodzenia do obserwatora. Zdecydowanie bardziej wyuzdana wersja :) Wieczorem zatem bede mial wiecej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności