Skocz do zawartości

Wiz : Wnętrza - biura


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Tym razem chcę wam pokazać rendery, które wykonałem do prospektu firmy meblarskiej.

W sumie było 50 renderów, pokazujących praktycznie cały asortyment jaki firma posiada.

... oto kilka z nich :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

i jeszcze fotka katalogów (sorry za jakość zdjęcia - robione telefonem) :

Edytowane przez Bonifatz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ładnie się prezentuje, na prawdę przyjemny katalog z tego musi być. Jeśli na siłę miałbym się czegoś czepić, to że na pierwszym tak mało światła z okna wpada. Drugie wygląda po prostu świetnie. Aranżacje wnętrz też tworzone przez Ciebie?

 

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dzięki Press!

Racja parę niedociągnieć by się znalazło, tempo trochę duże było i momentami chciało się więcej zrobić ale niestety budżet nie pozwalał.

Tak, praktycznie odpowiedzialny byłem za wszystko oprócz składu DTP. Meble biurowe troche nudna sprawa, trzeba było się trochę namęczyć żeby to w jakiś sensowny sposób pokazać.

 

Jeszcze raz dzięki !

Edytowane przez Bonifatz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam co do mojego posta zerknij tutaj http://www.bnos.pl/pl,index.html jeśli to nie system meblowy sqarta po przeróbkach to hehe powiedz co to za firma produkuje tak zerżnięte mebelki biurowe :) pozdrawiam

 

heh nie czaje co chcesz osiągnąć takimi postami ;p zajmij się lepiej pracą , bo jeszcze wizki Ci kuleją a twój post nic nie wprowadza w wątek tylko jakiś niepotrzebny zamęt :/

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

09121986 brak słów zadałem pytanie z czystej ciekawości bo znam bardzo dobrze systemy meblowe bn-e jak również produkty ns jak to mówią uderz w stół.... niewiem co cię tak ukuło w oczy, a co do do moich wizek "masterze" to wiesz ja widocznie niemam takiego parcia na szkło jak ty, również co do twoich prac widziałem o wiele lepsze a żaden z właścicieli nieszczekał tak głośno jak ty, pozatym obrońco uciśnionych twój post także nic nie wniosł, a napewno wprowadził większy zamęt niż mój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ;D masterem jeszcze długo nie będe i dzięki za krytyke zawsze mile widziana motywuje do działania , na folio mam prace zobacz na datę trochę stare ,ale nie o to biega , a po pierwsze to ja Cie nie obraziłem , i ja napisałem co myślę , a jak Ty szczekasz to życzę Ci szczęścia. bye

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ;D masterem jeszcze długo nie będe i dzięki za krytyke zawsze mile widziana motywuje do działania , na folio mam prace zobacz na datę trochę stare ,ale nie o to biega , a po pierwsze to ja Cie nie obraziłem , i ja napisałem co myślę , a jak Ty szczekasz to życzę Ci szczęścia. bye

 

jak dzieci w piaskownicy...

 

c4rl0s rozumiem Twoją gorycz. Rozpoznajesz kopie czy daleko idące inspirację swoich mebli. Jeżeli miałeś wzory opatentowane to nie masz się czym martwić. Temat bardzo ciekawy ale z pewnością na inny wątek, dlatego że autor wykonał tylko zlecenie wizualizacji i nie ma obowiązku sprawdzania praw autorskich dotyczących wzornictwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy rżną od wszystkich, Zdzisek zerżnął od Kazka, Mietek od Zdziska, później Zdzisek ma pretensje do Mietka, że ten mu ukradł wzór, bo sam zapomniał, że zerżnął, a Kazek, który wymyślił skrzynie na jabłka tysiąc lat temu już dawno nie żyje. Takich firm z asortymentem biurowym jest na rynku w Polsce dziesiąt i każda ma to samo w ofercie. Skrzynie z drzwiami, skrzynie z żaluzjami, skrzynie otwarte. Tyle chciałem powiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jeszcze raz powtarzam zadałem pytanie z czystej ciekawości w stylu "czyżby dana firma zlecała wizualizacje bo np wchodzą jakieś nowości na rynek" itd. niemaiałem żądnych złych ukrytych intencji również nie jestem autorem tychże mebli poprostu pracowałem w pewnej firmie dlatego znam pewne rozpoznawalne rozwiązania mebli i zasugerowałem się renderami iż jest to dany system meblowy po przeróbkach czyli potencjalne nowości. Niestety Pan "scyzor.." poprostu niezastanawiając się nad intencjami i jak ja to odebrałem pojechał pomnie i po moich prackach do czego miał prawo a co niebyło przedmiotem pyatnia

także 3d_operator niejestem rozgoryczony bo nie są to moje patenty a co do reszty masz rację również lukjaw masz całkowitą rację w tym co piszesz lecz w momencie kiedy widzisz na wizce coś co w 90 % przypomina fotel barcelona na te 90% jesteś przekonany że to barcelona lub barcelona 2 czyli nowość a nie myślsz że jest to fotel "baleron" :) także podsumowując całe to zamieszanie wywołane przez pewnego posta było niepotrzebne. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności