Skocz do zawartości

Amatorski film postapokaliptyczny


mistrzjang

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nakręciłem film w klimatach postapokaliptycznych z zombie w tle. Film opowiada historię Chłopaka i Dziewczyny, którzy w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie zmuszeni są do wyruszenia w niebezpieczną misję. Film nakręciłem Canonem 550D. Zdjęcia odbyły się w grudniu, przez pięć dni na planie pracowała około dwudziestoosobowa ekipa. Dźwięk rejstrowany był na zewnętrzny rejstrator Zoom H4n. Film przygotowywany był na konkurs Spectatora "Horror w Shortach".

 

 

Zapraszam do oglądania i komentowania :]

Edytowane przez mistrzjang
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nienajgorzej:) W końcu jakiś short, gdzie się nie "szczelają" non stop. Przyjemnie się ogląda, przydałby się trochę lepszy makeup i kole w oczy eksplozja z AE2 ale widać, że macie łeb na karku. +1

Edytowane przez ApaczoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, fajnie wykonane... widziałem kilka innych filmów z tego konkursu no i pierwsze miejsce, które jest rewelacyjne wg mnie... także nie wypadacie źle... przyczepiłbym sie do tematu bo jest strasznie oklepany i horroru w tym nie czuć za bardzo... no dla mnie zombi to płycizna... postapo... hehe, typowy krajobraz Polski... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo kliku potknięć jest to niezła próba podjęcia tego bardzo trudnego tematu. Sprytne wykorzystanie złomowiska jako "naturalnej" scenografii. Szacun za wózek -to jest coś co zawsze dodaje profesjonalizmu, nawet jeśli to przerobiona deskorolka.

 

Tego typu konkursy są bardzo niewdzięczne. Regulamin jest niedoprecyzowany a organizatorzy sami nie wiedzą czy chcą, żeby film zrealizować na potrzeby konkursu lub czy wystarczy mieć już gotowy film. (w tym przypadku mowa jest jednak o premierze konkursowych prac podczas finału konkursu).

Zwycięzca wyjął film z szuflady i wsadził do koperty z dopiskiem konkurs. Dlatego szacunek za wytrwałość i mobilizację, że udało wam sie w takim czasie zebrać do kupy taką ekipę, statystów itd, doprowadzić projekt do końca..

Pozdrawiam

P.

Edytowane przez pikok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności