Skocz do zawartości

Postac 3d - ghul vampire


Szymeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Wydaje mi się, że troszkę za płaski ma ten ryjek... spróbuj go nieco zaokrąglić... i oświetl jakoś, żeby można było lepiej podziwiać geometrię ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w/g mnie uszy są za bardzo "przyrośnięte" do głowy, powinieneś je poprawić np. wyciągnąć końcówki bardziej do góry, dodaj też zmarszczone, groźne brwi i oczy bardziej "diabelskie" - zwężone szparki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dzieki za sugestie

M@ti co do plaskosci to wiem ja zawsze modeluje ogolna twarz (jakos zawsze jest plaska:P) a pozniej traktuje ja fdd jak jest skonczona:)

PS: Ja te wtarz robie z pewnego szkicu i chcialem aby glowka byla jak najbardziej podobna bo pozniej bedzie autorowi pokazywana ;) bedziecie mi bardzo pomocni kiedy zaczne cialko bo to bedzie totalna improwizacja :D

pozdr

 

a to ten szkic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko widac ze masz szkic jeden, bo to plaskie jest jak cholera... powinienes jeszcze popatrzec na cienie... na szkicu jest znacnie wiekszy... a u ciebie jakis pomidor :P. brode plaska teraz zauwazylem ;/... zobaczymy jak ci z tym ffd wyjdzie ;). powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie ten wampir, chodz jest nie ksztaltny w miescach kilku, ale powiem ci ze to ma do siebie cos, nie wyglada doslownie jak czlowiek , róni sie i to jest w tym orginalne, kazdy bby nos porawial, czy tez oczy .... zrób go takim jakiego ty widzisz i czujesz ze chcesz aby byl ... tak bedzie najlepeiej...

 

A textury no wlasnie hmmm moja ulubiona sprawa textury, no bede czekal na nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :D SiD stary brachu gdzie sie podziewales;) hehe no textury to zarombista sprawa szczegolnie dla czlowieka ktory nie umie ich robic:) unw rapa zrobie ale pozniej bedzie masakra ale mam nadzieje ze sobie jakos poradze ale nie teraz o tym narazie chce skonczyc model:) 3mcie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary , podziewam sie w WB znowu ale we wrzesniu wracam hehehe.... A tak pozatym to , podoba mi sie tój model i jest super wiele sie nauczyles widze i podoba mis ie to coraz bardziej gratulacje w postepach :D

 

Jezeli chodzi o mnie to powiem tak lekko dwie zmarszczki po oczkami, bo za mlodo wyglada i jedna jeszcze zmarszcze wkurzenia na czole :D....Idzie ci wysmienicie superandzko , nie oge sie doczekac ciala i textury,

 

Ps. Ja nie wiem jak sie robi textury dlatego to moja ulubiona sprawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,,, nei czytalem wszytkich postow wiec juz moze ktos to zauwazyl,,,, chodzi mi o zeby, proponuje abys stanol przed lustrem otworzyl buzie i zobaczyl jak ukladaja sie zeby, one nie sa w lini prostej tyko cos na ksztalt paraboli, im wiekszy num zeba tym jest glebiej w jamie ustnej, a nei w szeregu jak na rozstrzelanie: ] pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keke Komic zgodze sie z toba ale chcialem uwydatnic jego szyderczy usmiech bardziej, lepiej sie to zrozumie jak bedzie scena skonczona dowiesz sie dlaczego jest anormalnie, nieanatomicznie

PS: kurde wyprzedziles mnie z postem o minute:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi on wampiry z Buffy albo Anioła, fajnie bo akurat one bardzo mi sie podobały :D.

Brakuje mi jeszcze zmarszczek nad brwiami, na czole bo narazie tam troche za gładko.

Zęby są w tej chwili takie jak na rysunku, a skoro model ma być przedewszystkim na nim oparty to myśle że wszystko gra :)...

A od oceny uszu narazie sie wstrzymam, poczekam na update :D...

pozdro

 

PS: I tak chyle czoła bo moim twarzom brakuje wiele do twoich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności