Skocz do zawartości

oil platform


Smoku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ooo fajny temat, kiedys tez planowalem podejscie do platformy for fun. zajefajna platanina stali rur i syfu: ]

Powiedz mi budujesz na podstawie jakiejs refki? wydaje sie byc strasznie mala, bardziej jako platforma pod jakis modul supportu niz, cala wiertnicza. Dziwnie wygladaja "Towniki" maja jakies nienaturalne zgrubienie, co wydaje mi sie ze jest bledem. Platformy to skomplikowane konstrukcje, ale z prostych elementow.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karkosik : Desert Devil jest skończony (wymodelowany) Czeka na tablet żeby zrobić texturki.

KoMic. Modeluję na podstawie kilku zdjęć i składam z nich ale nie trzymam się żadnego kurczowo. Platforma jest nie duża :)

Chodzi Ci o Teowniki podstawy? Na którymś zdjęciu tak wyglądają aczkolwiek zastanowię się nad tym cyz na pewno dobrze się przyjrzałem.

Dzięki za komentarze Panowie ;]

rig3.png

rig4.png

rig5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie idzie praca i co mnie najbardziej zdumiewa to, że bardzo szybko. Jak skończysz to może pokusisz się o napisanie po krótce jakich metod używałeś przy modelowaniu...? :)

@legomir

Znasz może jakieś tutoriale odnośnie tworzenia takich procedurali? Szukałem ostatnio pod tym kątem czegoś i za cholerę nie mogę znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Texturowania to będzie tu sporo ;] zacieram rączki.

ItalianCopper Dzięki. Ja uważam, ze idzie za wolno ;) Jeśli efekt końcowy będzie na tyle dobry i będzie czas to chętnie zrobię jakiegoś małego making of`a.

Tu mały postęp... EDIT to okno jak patrze teraz to za duże wyszło sporo :] Poprawię zaraz

rig6.png

rig7.png

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności