Skocz do zawartości

Do użytkowników


makej

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy,

Czytam forum te i inne jak prawie każdy

I najbardziej mnie denerwuje jak ktoś szuka pomocy bo ( to i tamto ) a kilka postów dale pisze "" Dzięki poradziłem sobie albo problem rozwiązany ""

Ok wszytko gra tylko jak ktoś rozwiązał problem, a w danym temacie nie padło rozwiązanie albo odpowiedź to jak ktoś rozwiązał sam problem to mógłby się pofatygować i napisać co było , ponieważ inni użytkownicy którzy mają podobny problem i tak nie mają odpowiedzi i muszą zakładać powielać lub odświeżać tematy,

Takich tematów jest bardzo dużo .

Ja też często szukam pomocy i na takie tematy często trafiam.

Przykład

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=1610&highlight=chrom

 

No i co dalej temat jest a informacji ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie wiem jak to widać od strony moderatorów ale z mojej strony tak jak wyżej napisano to jest kultura dobrej woli , bo jeśli użytkuję z forum to nie tylko po to by brać, można czasem coś dać,

Takie tematy są puste bo ktoś zapytał potem było bla bla i gość pisze że sobie poradził i echo a przychodzą następni i ponownie muszą wałkować temat,

Przecież jak BYK jest napisane na każdym forum > zanim napiszesz to czytaj

myślę że w ten sposób forum buło by przyjemniejsze

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jednym forum widzialem fajna opcje - zdajesz pytanie, jest to rozpoczety nowy watek ktory mozna bylo zamknac (robil to chyba autor watku) wskazujac na najlepsza odpowiedz badz podajac odpowiedz w ostatnim poscie. Taki watek na forum byl wowczas oznaczony jako zamkniety/rozwiazany a opowiedz wskakiwala zaraz pod samym pytaniem automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytko cacy tylko Lucek ma racje nie zmusicie nikogo do tego aby był łaskaw napisac jak mu sie udało rozwiazac problem, na dodatek kiedys zobaczyłem ładny komentarz na temat całego forum i tego jak sie traktuje nowych i niestety podejżewam ze to niesie odpowiednie konsekwencje w zachowaniu ludzi którzy liczyli na odzew i co i nic. Takze krzewmy kulture wszyscy ale nie na siłe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma dwie strony.

Sam zobacz ile jest na forum wątków o tytułach:

O rany, Pomocy, Kilka pytań, Nie wiem jak itd.

Jak by nie można było napisać w tytule nie wiem jak zrobić to i to.

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=81989

Nie można tego napisać w tytule?

Znowu praca dla moderatora społecznego...

 

Jak by nie było - nowy użytkownik.

Na pewno chce uzyskać odpowiedź szybko i dokładnie na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie najprostszym rozwiązaniem problemu o którym pisze infected byłoby nie odpowiadanie na pytanie zadane w tak zatytułowanym temacie. Wiadomo, że nie raz nie ma możliwości streszczenia istoty problemu w jednej linijce tematu, ale zawsze można tam zamieścić jakieś słowa kluczowe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nfected tak naprawde to sam pokazałes ze masa ludzi nie raczy przeczytac zasad jakie sa ustalone w danym dziale forum. A nie zauwazyliscie że dosyc czesto jest tak ze nikt nie che sie wychylic pierwszy ze dopiero jak sie ktos odezwie to zaczynaj spływac inne podpowiedzi szczególnie tyczy sie to bardziej skomplikowanych spraw niz np rzeczy związanych z nieznajomoscia interfejsu danego programu przez nowego urzytkownika

elemeledutky chciałbys mając kłopot zeby ci nikt nie pomógł tylko dlatego ze żle napisałes tytuł?

Tak naprawde to nie stosujac rygorystyvcznych pomysłów nie osiągniesz nic bo ludzie z zasady nie czytaj regulaminów jak i umów musiałbys zmienic nasza mentalnosc a nie wiem czy na to nie szkoda zycia i nerwów

 

A tak wracajac do tematu to nawet jesli delikwent sam rozwiazał problem to jeli nawet nieche sie podzielic swa wiedza nabyta to by napisał udalo m isie nie potrzeba juz informacji, a na forum znajduje sie sporo watków na które nikt nie odpowiedziła a równoczesnie nie wiadomo czy problem jest jeszcze czy go nie ma.

Edytowane przez shadowsexpe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shadowsexpe oczywiście, że każdy chce uzyskać odpowiedź na zadane przez siebie pytanie. Jednak gdyby ktoś uświadomił mi, że nie otrzymuje jej przez źle sformułowaną nazwę tematu - zmieniłbym go na taki, żeby tą odpowiedź uzyskać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elemeledutky wiesz ale jestes o tym uswiadamiany na kazdym dziale forum zawsze jest temat zasady działu a to czy sie ktos do tego stosuje czy tez nie to inna bajka czytanie nie boli a moderatorzy to tez ludzie i nie zawsze wyłapia takich co nie napisza tytułu poprawnie a z tego co mówisz to najleprzym rozwizaniem bedzie baner jak przy reklamie bna cały ekran blokujacy forum z tekstem "Jak nie zatytułujesz poprawnie to ci nikt nie odpowie - akcja społeczne" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności