Skocz do zawartości

postac 3d- beast (russian knight)


h4sh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

aha, to ma byc zwierze z cialem mniej wiecej lwim, glowa wielbloda i szyja cos pomiedzy. Jak juz to mniej wiecej wymodeluje zaczne zmieniac zeby bestia byla straszniejsza. Prosze o sugestie, zwlaszcza koncepty co do tego zeby stwor byl oryginalny. Powiem tylko ze bedzie chudszy od lwa, bardziej na kzstalt lamparta albo harta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje to pysk krotszy byc powinien i szyja takze, bo moje pierwsze wrazenie, to takie ze jest to kon. Na moje ( nie wiem jakchcesz to zrobic) ale fajnie by bylo aby mial skrzydla nietoperza, tylnie lapy np warana, a po za tym nie dwie glowy tylko jedna. co z tych pomyslow wybierzesz Twoja sprawa, ale wzmocnic lapy musisz jak ma byc potezny. Bo taki to musi miec kark ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelik się bardzo ciekawie zapowiada :).

 

A tak swoją drogą mała propozycja... może zakrój mu szczękę dosyć (nawet bardzo) daleko, a nad nią lekkie fałdki + efekt ala cienka błona. Powinno go to wystylizować troszkę demoniasto. Może warto?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smooth..............

 

gotham: lubie cienkie blonki ;] ale o co ci chodzi z zakrojeniem szczeki?

 

jak na razie to projekt jest taki zeby mu zrobic mala glowke ala pijawka na bardzo mocnej gietkiej szyi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

piękne, piękne - daj jeszcze zbliżenia na łapki :) Podziwiam modeling - sam męczę się obecnie z podobną bestią i wiem, że przerąbane jest to zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapy ma potężne i wiadomo że takim pazurkiem może zahaczyć..

Jeśli szyję ma tak silną, tak mocno wysuniętą do przodu, to oczyswite dla mnie jest, że musi być ona zakończona masakrą!... możesz na przykład wysunąć mu mocno czoło, aby mógł nim przywalić... może nie z rogami jak u nosorożca, ale taką płytę zrogowaciałą mógłby mieć... może jakiś dziki, krzywy zgryz... taka przesadnie wywalona rzuchwa do przodu... może pozbawić go oczu?

Jedno jest pewne... tym łbem on musi być w stanie zabić z miejsca jednym uderzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

h4sh --> Muszę przyznać że wszystko idzie w dobrą stronę, hehe, mam prośbę czy mógłbyś dać tą nogę centralnie z tyłu? Tak jak w referencjach "back.jpg"? Wydaje mi się że miesień ten który tak wyraźnie uwypukliłeś idzie bardziej do środka, chyba że przez tą perspektywę mi się tak wydaje , albo że bardzo luźno trzymasz się referencji , jeśli tak to nie mam zastrzeżeń i niecierpliwie czekam na dalszy rozwój pracki.

 

(BTW: Dzięki za referki, takie z mięśniami są najlepsze)

 

Edit:: A jednak po bliższym przyjrzeniu się referkom (mocny zoom) , dochodzę do wniosku, że jednak jest dobrze, ale poproszę o widok z tyłu i z boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie z tej ksiazki; dobra ksiazka

kolopek: hmmm.. ok dam z tylu dzisiaj. trzymam sie dosyc mocno rferek, i miesnie ida tam gdzie trzeba ale nie wszystkie sa narazie zdefiniowane, moze stad tak dziwnie to wyglada.... ogolnie ta na nodze z tylu sa 3 duze grupy- tylne miesnie, rozchodza sie wokol kostki a z kostka laczy sie jeden, ktory wchodzi pomiedzy 2 tamte ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że sie czepiam ale pomyliły ci sie lamparty z gepardami, gepardy przypominaja raczej budowa ciała charty a lamparty to raczej sa takie potezniejsze, one atakuja z zaskoczenia wiec nie musza byc lekkie zas gepardy scigaja ofiary wiec taka budowa im sprzyja hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności