Skocz do zawartości

VIDEO TUTORIAL Samochod


Piotr Dobosz

Rekomendowane odpowiedzi

czesc znacie jakies linki do video tutoriali o modelowaniu samochodow w max 3d? narazie udalo mi sie sciganac jesdnego video tutka o modelowaniu cobry:( ale to wszystko:( na forum juz szukalem i linkow do video tutkow nie moglem znalzec:( jelsi by ktos znalazl cos moglbym to sciagnac i umiescic na moim ftp, zawsze moze bylo by szybciej w sciaganiu pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wiesz co szczeze to watpie ze jest jakis (wogle) videotutorial o twozeniu samochodu.... no poprostu sa zbyt dlugie.....

ale sa bardzo obszerne tutoriale na 3D Total.... A tu daje linki w razie czego

 

3D Total

Tutorial - Lotus Elise

Tutorial - Fiat 500

Tutorial - Nissan R-390 GT

 

Dzieki za wiadomosc na gg naprawde sie ciesze ze ktos jeszcze umie dziekowac.... :D

pozdrowienia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz video Tutoriala o tworzeniu samochodu cobra? jest swietny:) napisz mi jak chcesz to wrzuce to na ftp i sobie sciagniesz:). czy ktos jeszcze byl by zainteresowany czyms takim? Pozdrawiam napiszcie konecznie jesli komus by sie przydal to wrzuce na ftp i podam adres:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Piter ja jestem bardzo zainteresowany, czekam na video tutka.

Teraz jestem przy modelowaniu bmw z4, może będzie coś tam ciekawego co mnie zinteresuje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki nie ma sprawy tylko to nie jest cobra:( to jest lotus else i caly tutek spakowany zajmuje 386 mb musze go spakowac i umieszcze go na serwerze chyba ze moglbym wrzucic go do katalogu i udostepnic na overnecie? i wtedy kazdy by sobie sciagal:) tylko trzba miec overnet lub emule:( ale sadze ze duzo osob ma a on jest darmowy:) umieszcze go i napisze linki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

dzięki

tak więc czekam mam nadzieję że długo ci to nie zajmie bo za parę dni wyjeżdżam na 4 miechy i chciałbym go zabrać ze sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze mam problem z moim ftp:( sprobuje dogadac sie z kolega moze u niego to wrzuce, bo to zajmuje prawie 386 mb a okazalo sie ze ja mam ftp 200 i dotego tzrymam tam stronke:( chyba ze moze ktos by mial ftp to moglbym to wrzucic tam i kazdy by sobie ciagnal, to jest w 14 czesciach wiec mozna by bylo to jakos podzieli ja bym wrzucil do sibeie polowe tylko co z reszta?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego pytania o videotutki..

 

Tomasz 'Wiewiór' Rozkosz daaawno temu (jeszcze przed Squir'em) nagrał i sprzedawał videotutka. Zajrzyj do jego galerii na max3d.pl, a konkretniej na ten render:

http://www.max3d.pl/galeria/trozkosz/focus%20wrc%20-%20lekcja%20modelowania.jpg

 

Możesz się go zapytać, czy nadal ma go w swojej ofercie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Piter juz dla´mnie nie ma pospiechu bo juz wjechalem ale mam nadzieje ze w ciagu 4 miesiecy cos zdzialasz licze na ciebie.

 

VTG, dzieki za tego posta nigdy tego nie znalazlem (bo nie szukalem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez na Cgtalk jest dostepny videotutek, modelowanie jakiegos lotusa od podstaw (poly). Przeszukaj forum, nazwa kluczowa "lotus elise" czy cos takiego.

pozdro.

nie wiem jak ty, @seba@, ale ja go znalazłem jakies dwa tygodnie temu i nie mogłem ściągnąć :(.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie odnośnie tego tutoriala Lotusa Elisa (to video w kilkunastu częściach), otóż - jak ten ktoś sobie tak ładnie zanzacza Edge'a i sobie go "wyciąga" i powstają nowe częsci? robi to używając hotkeyów, tylko jakich?! help plizz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności