Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Fiat Cinkol


egon14

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

soryy ze narazie nic nie wrzucam, ale narazie praca jest odstawiona na bok bo musze zrobic na konkurs auto. na tym konkursie robi sie wylosowane auto, i ja wylosowałem FIAT 500 NOVA ABARTH. jesli pozwolicie to załoze nowego posta na forum i tam bedziecie widziec co robbie za autko i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety wybrałem właśnie to auto, ale to przez przypadek, poniewarz to było losowanie i były kartki pozaginane, i ja z kumplem losowaliśmy 2 ostatnie kartki i on wylosował Fiat 126 Bis, a mi przypadła 500 Abarth. Juz w krutce wrzuce kolejne foty bo teraz narazie niemam szans wrzucić bo robie wnętrze:) jak zrobie wnętrze to je pokarze. zawieszenie równierz będzie, i juz mam je zrobione a ono fotki tego zawieszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Ktoś musi tu robić za czarny charakter - ja staram się być "user friendly" ;)

Tak na moje oko to zacząłbym ten model ponownie - z wyniesionymi doświadczeniami to może pójść lepiej - nei bój sie też pytać o to jak coś wymodelować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@Ti hmmmmm wiesz co moze masz rację i zaczne ten model od początku hmmmmm, moze lepiej wyjdzie:), a co do dachu to tam jest szyberdach tylko troszke za duzy:), a co do modelowania to jak narazie niemam pytań ale jak cos niebende umiał zrobic to siem zaptam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo wszystkim

dzis oddałem projekt całego juz tego fiata 500 na konkurs, jutro dostane wyniki kto kture miejsce zają :). a tak to zabieram sie w maxie za dostyć stare radio z firmy UNITRA. Pierwsze renderki juz w krutce . pozdrawiam nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu dotałem na meila dostałem od tych z tego konkursu fotki mojego fiata 500 po przerubkach kture oni dokonali. i z tego co widzę to jedynie co w tym aucie jest moje to wnętrze, karoseria. reszte oni wszystko juz doszlifowali, ale neiwiem w jakim programie :| ja juz aktualnie nieposiadam tego modelu na dysku twardym ale sprubuje sie przejechac po płytke z mojim autkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności