Skocz do zawartości

Postac3d: Kolos


Dr0cK

Rekomendowane odpowiedzi

Moja nowa praca w Zbrush'u. To jest blizej nie okreslone monstrum prosto z mojeje wyobrazni :). I ta prace chce porzadnie doprowadzic do konca dlatego bardzo bede wdzieczny za kazda konstruktywna krytyke :)

Zamieszczam pierwszy screen. Oczywiscie twarz to narazie taka prowizorka...). Jedyne nad czym troche popracowalem to tors i rece ( nie cale).

 

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe taki tylko pomysl na przyszlosc :D

 

i jeszcze tylko pytanko ktore zapomnialem zadac.... :

 

czy bedziesz robil ta postac pod Rigga ? bo jesli tak to uwazaj na ustawienie ramion i nóg

 

jesli bedziesz chcial go riggowac w maxie za pomoca character studio to popatrz jak jest ustawiony biped bo ja w zbrushu tez pare bledow popelnilem na poczatku twozenia postaci i zapomnialem o ustawieniu rąk i nóg.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nie zmienia fakty ze muskulatura conajmniej dziwna u potworka ;)... miesnie w ogole jakies takie zwiotczale, wygaldaja jak u dobrze trzymajacego sie 60latka :P... popracuj nad tym, bo z zbrusza mozna wiele wiecej wykrzesac.

powodzenia

ps. nie wiem czemu nikt sie nie wypowie na tym watku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i troche go oteksturowalem....

nie wiem, jakos dla mnie dziwnie wyglada...trudno mi zreszta to ocenic, bo ciagle sie na niego gapie i szczerze mowiac mam juz go dosc...:) tak jak wspominalem(?) byl troche bez pomyslu, raczej jako zabawa i tester narzedzi w Zbrush'u...

moze jeszcze jakies tlo walne i cos zmienie...ale to juz raczej koncowka..

szcerze mowiac bardziej sczegolowe i lepsze modele Zbrush'u mozna wykonac w ok. 3-5h...mi sie "odrobinke" rozcignelo to w czasie...

 

P.S.: Zbrush jest zajebisty...kiedys gdy ogladalem jakies komputerowo wygenerowane stwory ( szczegolowe i realistyczne) w filmach (chociazby Jurassic Park) to myslalem ze aby je wykonac trzeba miec doswiadczenie co najmniej 10 letnie, napisane przes samego siebie jakies oprogramowanie :) i z pol roku wolnego czasu...

na szcescie bylem w bledzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hulk

aaaa przestraszyłem się go, masz plus.

SKóra wygląda troszkę jak skórka od niedojrzałego pomarańcza albo cytryny, brakuje translucencji,

Poza tym nie wiem czy zauważyłeś, ale ta ręka by nie działała z takim układem mięśni... nie ma jak.

Ma fajną twarz, ale zmieniłbym kolor ust i przeorałbym je w poprzek zmarszczkami jak w dobrym horrorze amerykańskim, o tak / | | \ a na górnej wardze tak \ | | / :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności