Skocz do zawartości

WIZ: Dom w Chinach


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Zainspirowany renderem NEBULA i jego wygraną w konkursie EVERMOTION, sam poszperałem po chińskich domostwach i stworzyłem sobie coś takiego:

 

uj0102jpgtagmale.jpg

Chętnie dowiem się co myślicie :)

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Godzil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo przyjemne, ale problemem jest to, że bardziej podoba się otoczenie niż meritum, czyli główny budynek. Może faktycznie zmiana pogody pozytywnie wpłynie na odbiór. Można by spróbować też z nocnym ujęciem.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualiazaj jest ciekawa i nowatorska sczególnie ładnie prezentuje sie oswietlenie i klimatycznosc nie tuzinkowe i nie robione na jedno kopyto , ale o strony architektonicznej to jest jedna kleska budynek raczej pod schron podpada ;) moze jak bys go jakos przyzwoicie zwymiarował to by było troche inaczej przyznam sie ze jak do chinskiej architektury nie lezy mi takze dach a własciwie kont jego nachylenia u nich nawet w nowoczesnym budownictwie nie przeskakuje sie kata 42

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę już pokazać zdjęć tego budynku, bo zgubiłem :( Musicie mi zatem uwierzyć, że wygląda on bardzo podobnie :) Przeskalowałem sobie tylko wejście do domu i zmieniłem tarasy...

 

Dzięki za wszelkie opinie, wezmę pod uwagę, jak zawsze :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę już pokazać zdjęć tego budynku, bo zgubiłem :( Musicie mi zatem uwierzyć, że wygląda on bardzo podobnie :) Przeskalowałem sobie tylko wejście do domu i zmieniłem tarasy...

 

Dzięki za wszelkie opinie, wezmę pod uwagę, jak zawsze :)

 

Pozdrawiam

 

http://www.bodew.com/contemporary-chinese-concrete-wall-frame-house-architecture-design/

 

i chyba na designboomie byl kiedys ale nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierze ci ze cos takiego moze stać w stanie faktycznym, a tak jak pisałem klinatycznosc wizki jest super i pomysł z tym zeby było bardziej deszczowo poprostu da efekt ekstraklasy ;) to co pokazał Uzumakishadow ma lekko sciane 5 metrowa stad było moj komentarz o schronie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana nieba napewno da własnie fajniejszy efekt jeszcze jedno ten budynek ma ciekawy dach z boku moze bys jakos ujecie zmienił szczególnie w nocnym renderze zeby to uwydatnic

Uzumakishadow - fajnie ze to umiesciłes bo to dobrze obrazuje konstrukcje dachowa tego budynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregory - super, że Ci się podoba! :) Materiał betonu jest tak naprawdę bardzo prosty. Tekstury diff bump i refl, odpowiedni gloss. Wszystkie malowane w PSie, nie jest to blend mtl. Resztę załatwiła HDRka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna spróbowac do reflekta wsadzic mape fallof w slotach czarny biały przypisac mapy ref drewna które masz ale jedna jasna druga ciemna, wsadziłbym takze do refglossiness mapke ale to sa moje sugestie w ten sposób robiłem podłoza typu jezdni nie wiem jak by to wyszło na dechach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności