Skocz do zawartości

Pojazd 3d: GT9 - car. HIres of finished one ;-)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Eeeee no nie musisz ściemniać że to Twój pierwszy samochód :P A co wcześniej robiłeś?? Po na czymś musiałeś zdobyć doświadczenie... Samochód jest wypas ;] Ja poproszę w czarnym kolorku i co znaczą te dwa znaczki?? Fajne felgi - w końcu coś innego...

Jedno co mi sie nie podoba to tył... dziwnie zakszywienie odbicia... ale to już się czepiam ;] Wypas praca ;]

 

Pozdro,

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo ładne, rewelacyjna prezentacja,. rzadko sie cos takiego spotyka...

Mysle ze warto dac linka na głównej stronie... praca jest niewatpliwie tego warta...

niechodzi mi nawet o sam model (ktory jest w najlepszym porzadku) lecz o kompozycje obrazków, kadrowanie, ujecia...

dla mnie 10/10... praca zrobila na mnie wrazenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw temat, jutro sam to zrobie ale stosując politykę bezstresową upominam na sam pierw :) kurde samochodzik jest swietny, podoba mi sie, i nie wierze ze pierwszy ;), lakier spox, ale cos ty tam dał w mapę refleksji? :) mysle ze to dobry pomysł by była urozmaicona jak twoja, ale powinna mimo wszystko nawiązywać do tła w jakim jest auto u ciebie jest biało, i powinno sie to "biało" odbijać.. chyba ze to ja mam coś z oczkami :) bardzo łądnie przedstawiłes sam model. niby biel ale jednak nei biel, ladnie to wygląda, duzo ludzi o tym zapomina, a to 30% sukcesu. hmm.. materiał szyb mi jeszcze nie pasi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bomba. Obejrzałem również demo z Twojej strony i tam w ruchu prezentuje się jeszcze lepiej :)...

 

Pozdro

A to miło... ten z dema to jeszcze stara wersja ;-) o'brandowany TVN'em i nie dopieszczony jeszcze. Jak chcesz to tu jest pełna wersja czołówki z tym "starym i niedopieszczonym" :

http://www.packshot.pl/atwork/ADT/Autotest/autotest_avi.zip

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypas pracka jak na pierwszy wozik :) ale cos mi sie nie chce wierzyc ze to pierwszy ;]
pierwszy, pierwszy :-) podkreślam: samochód,

niechwaląc się to raczej nie mam problemów z modelowaniem w XSI a dodając do tego zamiłowanie do samochodów... to powstało coś takiego.

 

ten znaczek azjatycki czy jakis na moje super wyszedl. Lubie takie klimaty...
wiele osób zwraca uwagę na ten znaczek, że taki super :-) a to są dwie litery : GT z czcionki korean cośtam cośtam, wyextrudowane i dołożone w ostatniej chwili, bo stwierdziłem, że brakuje czegoś na grilu :-)

...detale

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to zaprezentowałeś, ale design wydaje mi się troszkę niespójny: cały przód jest żywcem zdjęty z nowych audi, boczny profil i tył po chwili oglądania renderów zaczął mi coraz bardziej przypominać maserati coupe (3200) ale to już tak na siłę próbując znaleźć inspirację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak btw to mi ta furka wyglada na maseratti lekko przerobione ;]

Hejasek

Odpowiadam dla wszystkich dla których najważniejsza jest geneza:

-to nie jest mój prototyp, bardziej mix kilku samochodów, musiałem zrobić samochód, który będzie ładny, sportowy ale jednocześnie "spokojny" i nie agresywny. Nie mógł być to konkretny model jednej marki, ale powinien/mógł łączyć kilka design'ów. Dlatego tez wygląda tak jak wygląda i jednym się kojarzy z czymśtam innym z czymśtam. Dla mnie inspiracją były głównie zdjęcia:-najnowszych audi -aston'ów -mazd i może jeszcze cośtam troszkę (np felgi porshe).

Dlatego też nazywam go mix a nie concept.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności