Jump to content

Challenge Corner 42 <4/2012>. SONDA


miriam
 Share

Głosuję na:  

20 members have voted

 1. 1. Głosuję na:

  • badfood
   2
  • SlawomirWolicki
   10
  • Status
   8


Recommended Posts

TYP: KOMIKS

TEMAT: "Przebudzenie" by Urbanboogie

 

 

 

 

 

TYP: KOMIKS

 

Widzę że komiks budzi na Maksie niemałe zainteresowanie, a był ostatnio trochę zaniedbywany w ChC, więc może spróbujemy teraz z tą formą. Temat to "PRZEBUDZENIE" - myślę że da się go interpretować bardzo swobodnie, tym bardziej że nie narzucamy żadnej konkretnej konwencji. Możecie zatem przedstawić zarówno nadejście Cthulhu jak i procesy wulkaniczne na Islandii :)Mam nadzieję że temat zachęci kilka osób do tego aby po raz pierwszy spróbowały swoich sił w komiksie, a zarazem da możliwość wykazania się tym, którzy na komiksach zjedli zęby i popili tuszem. Wszelkie pośrednie stadia doświadczenia są również mile widziane ;)

 

 

 

 

TERMINARZ:

START: 12.04.2012 r

KONIEC: 04.05.2012 r - UWAGA! Przedłużony do 6.05.2012

Głosowanie: 08.05.2012 - 10.05.2012

 

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --

Przed nami szybka sonda, poniżej nominowane prace. Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy chcieli się zmierzyć z tym niełatwym tematem.

 

ChC42_07.jpgChC42_08.jpgChC42_09.jpg

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej wykonana praca bez dwóch zdań SlawomirWolicki i tutaj ląduje mój głos, grafika stylowa przyciągająca wzrok w kolorach sepii to się ceni, naprawdę kawał dobrej roboty dla mnie nieosiągalny poziom jak na chwilę, jednak za komizm duży plus dla badfood, hańba :-) Gratulacje dla wszystkich uczestników, bo co by nie mówić komiks - jest trduną dziedziną sztuki, szczególnie kiedy czas nagli.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy