Skocz do zawartości

scena3D: K11 desert


Rekomendowane odpowiedzi

witam... kozystajac z chwili odpoczynku i w akcji oderwania od Uziela postanowilem przeprowadzic lekka,,, ok mocna i gruntowna renowacje mojego dosc starego modelu, ktory wydawal mi sie bnardzo fajny ale wtedy spier,,,, spapralem calosc i z fajnego modelu wyszla guwniana scena... mam nadziejej ze wyszlo na lepsze... pozdrawiam

K11%20Desert.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hej

superek - mi sie poodoba i to bardzo

 

nawet kiedy sie przyjrzy temu przechodzeniu w piasek to nawet nie bardzo widac ze to 'fake' :)

 

zdecydowanie jestem na tak

 

ps. aczkolwiek ten piasek po prawo na dole - tak to troche wyglada malo piaskowato - bardziej jak jakas skorupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michas--> taaa racja interia,,,, moze kiedys zmienie, ale to ma zawsze klopoty z Ie-shitem bo w mozilli idzie zawsze ok, ale jak trzeba bedzie to zmienie

 

klimczok--> nei jestem znbytnio przekonany, gdyby byl nowka sztuka gladki i wypieszczony to by nie blagal o pomoc: ], a tak widac ze moze miec problemy z poruszaniem sie i ze moze byc cos nei atk: ]

 

Damian-->hmmm thx, racja zbytnio sie nie napracowalem przy materialach:\,, ,moze i zmienie kiedys przy nastepnej renowacji: ]

 

ftorek--> racja troche zalatuje plastikiem to napewno zmienie

 

THX dla wszytkich, czytajac takie komentarze az chce sie siegnac po nastepny pomysl,,, pozdro 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności