Skocz do zawartości

pojazd 3d: Audi TT, znowu:-)


RenholdeR

Rekomendowane odpowiedzi

na razie wsadze to do WIP`a bo do galerii nie bardzo pasuje, autko niby skonczone, ale jesli macie jakies pomysly co by mozna bylo z tym jeszcze wykombinowac to piszcie, a i wiem ze jest duzo bledow i blagam Was nie piszcie "eee... kolejne tt..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Felgi są paskudne. Wyglądają, jakby jedna para ramion była ciensza od pozostałych:| Podoba mi się za to materiał opony:) Poza tym jakoś dziwnie wygląda przedni zderzak. W normalnej TT'tce chyba inaczej jest to rozwiązane, ale mogę sie mylić. Nie jestem wielkim fanem audi. Idziemy dalej:) Materiał migacza - zarówno tego w reflektorze, jak i za nadkolem - do wymiany:] Ten za nadkolem nawet nie jest najgorszy, ale mogłby lepiej wyglądac. Jeszcze wokół atrapy chłodnicy jakoś dziwnie się refleksy załamują. Albo to wina hdrki. Poza tym - całkiem ładnie to wygląda, tylko to znowu audi:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za koment. kozioo- felgi -sa rowne to wina materialu ze tak zalamuje odbicia, i tak to wyglada, poza tym brakuje w nich kilku detali;-) atrapa- faktycznie siatka jest tam dosc mocno pogieta, przedni zderzak jest zgodny z org. tylko u mnie bardziej widac przerwe, a swiatla to juz jedna wielka improwizacja, szczerze mowiac nie bardzo mi wychodzily...:-) a autko jest juz max niskie to przez ten cien tak to wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja już to Audi widziałem wcześniej i co miałem to powiedziałem. Ale teraz zauważyłem, że jako jedyny z ekipy TT (przynajmniej z tego co widziałem) poprawnie zagiąłeś nadkole. Ja sam tymczasem dłubię, hmm... Audi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

powiem tak ze slowa kolejne Audi TT swiadczy ze bylo ich juz pare wymodelowanych ???

Poco???

do modelu no Audi TT ...znawcy wytkneli Ci kilka bledow ..a tak to nic pozatym

nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co? moze odczul potrzebe wymodelowania kolejnego audi tt i chce ja zaspokoic? moze spodobal mu sie jeden z tych wielu poprzednich modeli i chcial sprawdzic czy sam by tak potrafil? moze ktos mu za to placi? naprawde trudno sobie wyobrazic jakis powod?

 

co do samochodziku to niewiem co to za zolta kreska pod lampa ale nie wyglada ladnie... pozatym lakier wydaje mi sie troche nazbyt szklisty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

note to (...):gdybysmy mieli modelowac tylko to czego nikt jeszcze nie modelowal ... to lepiej dac sobie spokoj na starcie ... bo zadnego realnego modelu tknac nie mozna ... zostaje self design ... a jak na start to raczej przykry wybor ...

 

pozdrawiam ... ttka wyglada ciekawie ... choc niektore jej elementy wygladaja jak domalowane w photoshopie .... (zolta kreska o ktorej wspomniano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności