Skocz do zawartości

Animacja 3d- domek z zewnątrz i w wewnątrz


gawel000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

chciałem zaprezentować nową animacje, która udało nam się nie dawno ukończyć.

 

 

Temat: Dom z katalogu domków gotowych.

Kolorystyka, cały aranż otoczenia i wnętrz, naszego autorstwa.

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi.

 

Poniżej kilka miniaturek zrzutkowych z animacji.

 

Zapraszam do komentowania.

 

Pozdrawiam.

Paweł Posłuszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzinne ujecia na zewnatrz bardzo fajnie wygladaja. to nocne mi sie nie podoba, zazwyczaj zmierzch prezentuje sie o wiele lepiej.

 

co do wnetrz to mozna by z nich wyciagnac o wiele wiecej. osobiscie nie lubie kamer ktore lataja po calym domu i niczego konkretnego nie pokazuja. swoja droga to kamera jest zdecydowanie za szybka i nie ma czasu sie niczemu przyjzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwujaca kamera, w 0:28 dziwna zmiana światła i barwy, ogień w kominku sztucznie wygląda, jakaś dziwna barwa liści w salonie, 1:16 za duzy bump/displace na łóżku, papierowy ręcznik na wieszaku wanny, efekt mijania dnia dziwny jakiś i gorzej wygląda to nocą, poza tym mam zły humor, więc dużo czepialstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za zainteresowanie.:)

 

Kamerka lata szybko i bo tematem jest dom którego niestety trzeba było pokazać w miarę logicznej całości i w miarę krótkim czasie. W zalozeniu mialo byc ok 1min30sek a wyszlo ponad dwie.

Drugie zalozenie to odbiorca ktory chce sie zapoznac z projektem domu ma sie nie zgubic podczas ogladania. Mysle ze to sie udalo osiągnąc ,ale moge sie mylic bo straciłem dystans:)

 

Mam pytanie czy macie wrazenie zagubienia sie po jednym oglądnięciu animacji?

 

Legomir: dziwne światło wynika z przejścia pomiędzy dwoma scenami zewnętrzna a wewnętrzna. Przy montażu się okazało ze zanim sie ostawiłem z kamera do kręcenia wnętrza to już słońce się przesunęło :) ogień moim zdaniem jest ok, tylko dymu brakuje i drewna jeszcze sie nie rozjarały:) nastepnym razem to uwzglednie pewnie.

Efekt przejścia dna w noc, to symulacja time lapsa i tez nie do końca jestem zadowolony.

Co do ręcznika i bumpa to rzeczywiście można sie przyczepić jak ktoś ma zły dzień:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ognia to czepialstwo może bardziej i sam się można powiedzieć tym interesuje/to chce robić w przyszłości więc zwracam uwagę na to bardziej no i ten paskudny humor miałem normalnie bym nic o tym nie powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exteriorek bardzo ladny, wnetrze juz tez niezle, ale podobnie jak koledzy wczesniej napisali nie podoba mi sie praca kamery. Jednak rozumiem ze musiales pokazac caly dom zeby ogladajacy sie nie zgubi, wiec ci sie udalo ja sie nie zgubilem ;). Chyba Irr Mape liczyles z za duzym przeskokiem klatek i w 1:19 na szafce jest jakis bug jak i 1:28 na dole sciany. Aha i chyba za mala ilosc klatek na sekunde bo u mnie strasznie szarpie. BTW skad masz ten plomyczek, przydalby mi sie teraz taki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi osobiscie brakuje troche ruchu kamery gora dol, ale moze taka jest konwencja nie znam sie. hehe rzucil mi sie w oczy caustic generator ktory wyświetlany jest w TV: ], BTW bardzo zuyteczny focik, stosuje od wielu lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światło i modele bardzo przyjemne, początek fajny, potem trochę chaotycznie, czasami nie wiadomo na czym zatrzymać oko.

Może spróbuj delikatnie sugerować targetem kamery, gdzie ma patrzeć widz, np. przy zamykaniu bramy garażowej, jakbyś chwilę wcześniej przesunął target w kierunku samochodu, potrzymał tam chwilę, zaczynają się zamykać drzwi, a ty już lecisz targetem i kamerą do wejścia. Oczywiście wszystko bardzo subtelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ta woda fajnie mi się odbija w kominku jak się wchodzi do pokoju, i przy okazji daje miłe niebieskie światło .Potem obraz zmieniłem na coś bardziej konkretnego ale w tym jednym ujęciu został ten caustic bo sądziłem ze nie będzie nikomu przeszkadzał:) (czyt. nie chciało mi się:) )

 

Piszcze jeszcze co Wam sie rzuca w oczy in minus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności