Skocz do zawartości

[PORTFOLIO] do oceny


polon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

 

dawno mnie tu nie było ;)

 

tak czy inaczej.. :)

pracowałem jako webdesigner w agencji interaktywnej od 2008 do maja 2012. Przedstawiam Wam projekty z tego okresu spięte w portfolio.

 

http://janmichalski.com

 

Do piątku jeszcze będzie wisiało w wersji polskiej, kończę tłumaczenia.

Z góry dzięki za opinie :)

 

Pozdrawiam radiosłuchaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cześć. Stronka bardzo pozytywnie się prezentuje - bardzo czysto, prosto i przejrzyście. Nie mniej interesujący również jest Twój wpis na blogu poświęcony pieszej pielgrzymce do Camino de Santiago. Życzę wytrwałości w drodze.

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie... czysto i przejrzyście :) prace też na wysokim poziomie, widzę, że bardzo celnie trafiasz w grupy docelowe, co widać wyraźnie na przykładzie butoteki :)

mam tylko pytanie... czy korzystałeś z jakiegoś wspomagania 3D?... niektóre elementy (w pracach) wydają się być renderowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspaniałe strony... nie jestem w stanie rozrónić jednej od drugiej.... gratuluję spilegliwoćści....:)))

 

nie łapię

----

 

a co do elementów renderowanych.. nie ma tam nic takiego. elementy 3d staram się tworzyć w illustratorze.

 

Dzięki za opinie, czekam na kolejne :)

Pozdrawiam wszystkich! Życie jest piękne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety spolegliwość to przywara grafików z agencji. Opieka nad markami w agencjach tępi zmysły ale na pewno będziesz wyżej ceniony niż ktoś, kto nie wie jak dopasować się do workflow agencyjnego. Zeby dalej nie mędrkować - folio dobre jak szukasz pracy w następnej agencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety spolegliwość to przywara grafików z agencji. Opieka nad markami w agencjach tępi zmysły ale na pewno będziesz wyżej ceniony niż ktoś, kto nie wie jak dopasować się do workflow agencyjnego. Zeby dalej nie mędrkować - folio dobre jak szukasz pracy w następnej agencji.
praca w agencji interaktywnej.. jak pewnie wiadomo niektórym.. nie sprzyja realizowaniu wizji grafików w nieskrępowany sposób. Maile w stylu "to jeszcze dajmy na to duży żółty migający przycisk i jeszcze zmieńmy jednak to i tamto..." można przełknąć tylko jeśli ma się dużą dozę dystansu do tego wszystkiego a w wyobraźni dzień wypłaty. Jednak zdarzają się również zlecenia, które pozwalają rozwinąć skrzydła. Wartościowe jest to, że pracuje się w zespole, ma się punkty odniesienia dzięki innym. Ponadto w agencji interaktywnej jest zawsze presja na czas realizacji, a terminy potrafią być naprawdę wyśrubowane. Radzenie sobie z tym jest moim zdaniem podstawową umiejętnością.Ja projektu nie staram się oceniać tylko po tym jak wygląda, ale również jaki był budżet i ile czasu było na realizację a tego w folio nie da się przekazać, stąd moje jakiekolwiek negatywne opinie zawsze staram się łagodzić.Reasumując... zgadzam się co do tego, że jako webdesigner agencyjny musiałem wykonywać bez zająknięcia często to, czego inni wymagali mimo, że psuło to projekt. Ale nie zgadzam się z zarzutami, że wszystkie projekty są tak podobne do siebie oraz, że jestem spolegliwy w tym co robię (do dziadek3D ) Folio dobre jeśli szukam pracy w następnej agencji a w innym przypadku nie najlepsze.. rozumiem że chodzi o kompleksową obsługę i projekty z różnorodnych obszarów grafiki. Unikam określenia "grafik komputerowy" i używam go tylko gdy ktoś nie zna określenia webdesigner. Za grafika czy grafika komputerowego się nie uważam (uznanie za umiejętności i talent dla dziadek3D), ale za webdesignera właśnie. O tym ile ART a ile CRAFT jest w webdesignie można się spierać, więc nie będę tego tematu poruszał. dziękuję wszystkim za opinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze wyciągnij te, ktore są mniej szablonowe albo bardziej widowiskowe na początek - np. lepiej w pierwszej trójce wyglądałaby butoteka niż to ministerstwo rolnictwa.

 

 

no zgadza się, ale taka kolejność ma swoje plusy i minusy. Ministerstwo mimo że jednak graficznie wypada średnio to jest to klient, który nie trafia się codziennie i tym się kierowałem umieszczając go tak na przedzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....mnie się coraz ciężej rozmawia, ze spolegliwymi... bo już wszyscy oni są bogaci i szczęśliwi... tylko ja tego jakoś nie widzę....:)))... całe życie robię dla nich puszyste omlety, a oni mi mówią, że wystarczą im tylko jaja na miękko....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności