Skocz do zawartości

Chc.44: Wieża wyznań by RaVirr


RaVirr

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram temat nr 3 (uj tam, że sam go wymyśliłem). Mam teraz trochę czasu, więc coś zdziałam, a aktualny brak chętnych zwiększa szanse na wygraną :D

Szkic:

szkic-9.jpg

 

EDIT

Finał:

confession_tower_by_ravirr17-d52tngb.jpg

 

miniatura:

confession_tower_by_ravirr17-d52tngbmini.jpg

Edytowane przez RaVirr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

super ekstra, mi się bardzo podoba! kolorystyka i kompozycja git. Wydaje mi się, że generalnie robisz spore postępy, oby tak dalej :) natomiast muszę powiedzieć, że wersja 2 podoba mi się bardziej niż 3 - prostota wieżyczki i kontrast na chmurach dają więcej charakteru, w wersji ostatniej to się trochę rozmywa, tak mi się przynajmniej wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sucharek- dzięki! :) Odniosłem się do Twoich wskazówek i "połączyłem" wersję 2 i 3. Co do postępów- raz na wozie raz pod wozem można by powiedzieć.. Jeśli mam dość klarowną wizję tego co chce narysować to wszystko idzie w miarę sprawnie, a czasem męczę się kilka godzin, a rysunek i tak idzie do kosza :)

polka dot- dzięki ;)

ranholtzer- dziękuję :) Osobiście mam nadzieję, że pojawi się jeszcze sporo uczestników, którzy wymiotą poziomem. Dobrze by było, gdyby wpadł jakiś wymiatacz i rozruszał dział. Tematy aż 3 więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie ;)

Prawdopodobnie koniec w większej rozdzielczości:

confession_tower_by_ravirr17-d52tngb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest świetnie. podobają mi się highlighty na elementach konstrukcji wieży. imho kilka elementów potrzebuje delikatności. ta świecąca magia na szczycie to dobry patent ale namalowany zbyt oczywiście. gdybyś tylko zasugerował że tam coś się dzieje - tak jak zrobiłeś to przed postacią. chyba to właśnie miały być wspomnienia :d. one też po drodze do wieży mogłyby się gdzieś gubić i rozmywać. teraz wygląda jakby smarki spływały po schodach;) ale to Twoja praca, poza tym już prawdopodobnie skończona. gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności