Skocz do zawartości

postać 3d: Astronauta


lobohome

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

o. troche wiecej widac :) ale to i tak malo :) nie mozesz dac normalnego trojpunktowego swiatla

 

oprawa oczu ... to jeszcze nie jest to. generalnie slabo to wyglada. szkoda ze nie mam pod reka skanera .... szyt! bym podparl mow wywod kilkoma ilustracjami.

no ale nic. moze wieczorkim cos pogladowego zmodeluje jak znajde chwile choc nie gwarantuje.

no ale wracajac do tematu.

generalnie jest bardzo duzo slabych miejsc.

oprawa oczu jak juz pisalem. zmarszczka pod okiem tez dobrze nie wyglada. "grzbiet" nosa zbyt regularny, tam gdzie sie laczy z policzkami praktycznie nic sie nie dzieje a powinno. kaciki ust sluszny kierunek ale to jeszcze nie jest to. zmarszczki "policzkowe"(nie wiem jak to inaczej nazwac) w okolicy ust troche jakby za szeroko ...a jesli nie zaszeroko to czegos tam brakuje ... poprostu za duza "pusta" przestrzen miedzy kacikiem a zmarszczka.

przestrzen miedzy oczami a dzurkami w nosie :) slabo zagospodarowana. nic tam sie nie dzieje. w kazdym razie nic ciekawego.

 

ok. to tyle narazie mojej krytyki.

 

pozdrawiam

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna tekstura, ładnie wyszło oko i okolice ale wydaje mi się ,że nos ,szczególnie w górnej częsci jest zbyt .... hmmm nie wiem jak to nazwać - zbyt jednolity - prosty, w górnej części powinien się bardziej zwężać i może jakaś kostka powinna się lekko zarysować. Ucho też w górnej części jest dziwne - jest za bardzo "przyrośnięte" Może to wynika z jakiegoś przekłamania perspektywy bo w pierwszych obrazkach wyglądało lepiej (poza nosem który już poprawiłeś) Zarost też by "ożywił" postać. To tyle ode mnie.

Pozdrawiam

p.s. załączam obrazek z zaznaczeniem miejsc o których pisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z tym !!! nawet o tym pisałem w tym wątku kilka postów wcześniej :) ale ten nos mnie troszkę razi - jest zbyt jednolity (w/g mnie ofkors :) ucho - owszem , każdy może mieć inne (szczególnie - zapaśnicy :) a astronauci tym bardziej

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga o teksturze gałki ocznej. Rzadko kto ma poczerwienione oczy po zewnetrznej stronie. Od strony nosa ok, ale od strony uszu? Jestem za tym, rzeby to zmienić. Co do reszty przyłączam się to tych wszystkich ochów i achów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Apdejty ... no jak narazie jestem zawalony robotą i szkołą i za cholerę niemam czasu ... a już mam kilka fajnych pomysłów ... no ale niestety muszą trochę poczekać ...

 

co do ucha ... to chyba wina ustawienia kamerki ... bo było wszystko ok ... no ale jeszcze sprawdzę ...

 

Dzięki i Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie skora bardzo fajne robi wrazenie, taka bardzo sucha z pudrem

troche usta musisz poprawić (kolor i troche bump)

oczy chyba powinny mieć wiekszy specular, chyba ze swiatła są tak ustawione nie widać tych refleksów

co do uszu, to nawet Urbana bije na głowe :P

tak własciwie to ile on ma lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ... pobawiłem się troszkę światłem i porobiłem troszkę poprawek w modelu ... na dzisiaj koniec ...

 

nad mapką dispalce muszę jeszcze trochę posiedzieć :)

 

ahaj, fajke dodałem tak sobie, nie wiem czy zostanie . :)

 

Pozdrawiam

 

08ab.jpg

09a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lobohome: możesz mnie oskarzyć o nabijanie postów.

 

Stary, RESPECT.

 

Mozesz zdrzadzic jakiej rozdzielczci tekstury urzywsz do tego modelu, konkretnie chodzi mi o twarz? [sorry jeśli wymieniałeś wcześniej, nie czytałem wątku od początku]

 

Pozdro

Cleric

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności