Skocz do zawartości

OBIEKT 3D: Kolumna 'NAUTILUS' (na tapete)


Rekomendowane odpowiedzi

Obiekt jak w temacie, pamietam ze kedys ktos juz robil ta kolumne na forum ale jak dawno to bylo i gdzie mozna znalezc efekt koncowy to nie wiem.

 

Obrazki przedstawiaja sam obiekt i sa przeznaczone na tapete pulpitu.

Przy modelowaniu mialem jedno zdjecie (5x3 cm z jakiejs reklamy w gazecie) i to co pamietalem z ogladania wiekszych zdjec dawno temu.

 

nautilus1.jpg

 

 

nautilus2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hehe kolumna - slimak, nie widzialem wczesniej :-) Model jest ok, moze textury za bardzo kontrastuja z bialym tlem, no i nie wygladaja na plastik. Jednak jest to troche za malo. Gdybys to troche urozmaicil, zagospodarowal miejsce wygladalo byz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj autorze - patrząc na Twoj wytwór ranisz mą po części audiofilską duszę!

Jak mozna tak po macoszemu potraktowac ten cudowny pomnik - dumę firmy Bowers and Wilkins.

Tymbardziej ze materialow zdjeciowych jest pod dostatkiem na stronie producenta:

http://www.bwspeakers.com/index.cfm/fuseaction/products.photolibrary/label/Model%20Nautilus

 

Oprocz obudowy, ktorą niezorientowani w sumie moga przyjac jako wiernie oddana - glosniki to jakas koszmarna karykatura!!! O matko - tuby jak megafon koscielnego na procesji;) Kazdy, kto choc troche liznal tematu kolumn glosnikowych zorientuje sie ze cos tu nie tak - ze to nie moze zagrac!

http://www.bwspeakers.com/images/SpeakerModel/images/Model_Nautilus/detail_large_three.jpg

http://www.bwspeakers.com/images%5CphotoItem%5CACF3D81.jpg

 

Piszac taką litanię po prostu chcialbym uswiadomic, ze jesli juz zabierac sie za jakis nieznany przedmiot / temat to nie mozna tak na pałę go potraktowac - przyjmujac zalozenie ze pewnie nikt sie niezna i sie nie zorientuje. Materialy na temat wygladu czy zasady dzialania zawsze jakies sie znajda...

 

To tyle

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kolumny to widzialem je pierwszy raz kilka lat temu w jakimstam magazynie i wrazenie jest niesamowite, jedna sztuka w cenie dobrego samochodu (wtedy jeszcze) model fajny choc jak sie przyjzec nie trzyma oblych ksztaltow, poza tym troche za ciemne, a tapetka.... bez komentarza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy zobaczyłem Tytuł tematu pomyslałem "o ja pierdykam - kto sie odwazył???" więc z zaciekawieniem wskakuje w temat i... zresztą nie trzeba nic dodawać, MareG piowiedział już wszystko: po pierwsze: głośniki, mysle ze nie trzeba znać sie na fizyce i na wszystkich zachodzących procesach podczas działania głośnika zeby wymodelowac ładny głośnik, bo ten przypomina mi plastikową tube zatkaną pingpongiem i wogóle obiekt w szczegółach różni sie od oryginału ale moze to było zamierzeniem autora, chociaz nie sądze, ofkors obiekt nie jest zły ale wymaga wiele poprawek i modyfikacji żeby nabral tego niesamowitego wdzięku i pałeru jakim szczyci się oryginał - to tyle - pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności