Skocz do zawartości

3ds max 2012 - cały czas się wyłącza


smyk2211

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio zainstalowałem demo 3ds max studio 2012. Program ogólnie się nie zacina renderuje w miarę szybko i ogólnie czasami działa, ale wystarczy że korzystając z skrótu shift+w wybiorę "walk" program po chwili się wyłączy , ogólnie to w wielu przypadkach się sam zamyka.

 

specyfikacja mojego komputera to.

Windows 7 64bit

intel core i7 2.2ghz

4GB ramu

karta graficzna 1GB vRam

 

program się nie zacina tylko po prostu wyłącza się bez żadnego ostrzeżenia.

 

Ogólnie chciałem się zapytać czy da się coś z tym zrobić ,czy u innych osób też ten problem występuje.

Jeżeli sądzicie że nie da się z tym nic zrobić,to proszę napisać która wersja tego programu mogła by przypuszczalnie lepiej działać.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Cześć. Tak jak u poprzednika, u Ciebie też zapytam - masz zainstalowane wszystkie poprawki jakie wyszły? Mnóstwo, naprawdę mnóstwo błędów naprawiają. Nie wiem czy kiedykolwiek (od wersji 5, wcześniejszych nie miałem okazji używać) miałem tak stabilną wersję maxa jak 2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz to co sugeruje Miłosz3ds poprawki znajdziesz na stronie http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ps/dl/index?siteID=123112&id=2334435&linkID=9241178#section2 Naprawde ogólnie seria 2012 jest stabilna i dopracowana. Po drugie napisałbys cos konkretniejszego w jakim momencie max robi ci wywrotke jakie to sa w takim przypadku sceny ? Przyczyna moze nie byc np sam program tylko np karta graficzna o której nic nie napisałes oprócz wielkosci pamieci jaką ma, moze sobie ona nie dawac rady z nitrousem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem że nie mam pojęcia jak jest teraz - kiedyś trzeba było mieć zainstalowane cośtam żeby iść dalej, potem wszystko pakowali do najnowszego update'a. Ja instalowałem wszystkie po kolei, bo ściągałem na bieżąco. Nic Ci się nie stanie jak też tak zrobisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności