Skocz do zawartości

Chc.45: Odkrywcy Nowych Światów by Joel


Joel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może spróbuję swoich sił i na początek wrzucam takiego bazgroła, żeby nie było, że pusto jest i by przybliżyć mniej-więcej mój pomysł. Spodobała mi się koncepcja renesansowego odkrywania świata w kontekście podróży zamorskich. Mam nadzieję, że dam radę z tym wszystkim i wytrwam do końca. Stay tuned ;).

 

odkrywcynowychwiatwkonc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

yarosh - hahaa pierwszy, pierwszy xD. Pomyślałem, że cokolwiek rzucę, bo jeszcze ktoś wyjedzie z podobnym patentem. No ale przecież mozesz podobnie. Jeśli cała reszta może wyjechać z sf, to ty możesz w konwencji podobnej do mojej.

 

EC - Tego coś powiedział - spięcia pośladków i siedzenia na nich póki się nie zrobi do ostatniego szlifu :). I może jeszcze jednego. Żeby produkt końcowy był lepszy od szkicu, nie odwrotnie ;p. Wiecie jak to ze mną - trzymajta kciuki ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu ktoś wychodzi z jakimiś konkretami!

Sam chciałem zrobić pirata ;) obawiam się, że parę osób może się jeszcze pokusić o te klimaty, więc walcz do końca jak najlepiej!

I jeszcze pytanie : to będzie full old school pirat czy będzie zawierał jakieś elementy sci-fi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bombadil - będzie classic ;). Tylko nie wiem jeszcze, czy pirat, czy coś w stylu Magellana. Ale w sumie to nie ma wielkiej różnicy i tu i tu można zrobić niezłe zbiry w załodze ;p.

 

yarosh- tak tak, czas. Ale tak naprawdę, to jak już człowiek złapie inspirację, to potrafi po prostu dosłownie bez przerwy zasuwać. Jozuego mi się przyjemnie robiło, to nie zauważyłem jak mnie słoneczko zastało xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Achtung! Wniemanie!

 

Z uwagi na fakt, iż jest wiele ciekawych prac, które powinny doczekać się finałowego maźnięcia przesuneliśmy ostateczny termin

do 5.08 tj. do niedzieli. Mamy nadzieję że ten fakt zadziała na Was motywująco i idąc za ciosem wykończycie swoje prace.

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności