Skocz do zawartości

WIZ: Osiedle


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie zielenie mógłbyś poprawić. Za żarówiaste, poza tym wszystkie mają jednakowe hue.

Szczególnie za domem po lewej - ta zieleń z tyłu wychodzi do przodu, nie wyglada jakby była z tyłu.

I coś w rodzaju perspektywy powietrznej by się przydało - żeby oddzielić poszczególne domki/plany od siebie.

Teraz nie czyta się tej przestrzeni za domem jakoś.

I jakoś za mało detalu w światłach. Biele są całkowicie poprzepalane.

Za to trawa w słońcu zajmuje prawie cały histogram. Wyselekcjonuj sobie kawałek trawy w słońcu na ostatnim obrazku i daj ctrl+L - zobacz ile kontrastu na samą trawę idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

infected - niestety jest tam tak ciasno

gutekfiutek - wezmę sobie twoje rady pod uwagę przy następnych renderach.

Rzeczywiście zieleń jest za bardzo oczojebna i chyba ma za duży kontrast.

Ale najważniejsze że klient jest zadowolony :)

Edytowane przez tr000tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że zieleń pod klienta robiona była. Ja bym jeszcze zagęścił trawa i delikatnie zróżnicował jej wysokość. Dodatkowo wydaje mi się że kamera w niektórych ujęciach jest za wysoko. Jeżeli chodzi o ujęcia z perspektywy człowieka to najczęściej ja ustawiam na 165 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halset - jakiś bledziuch taki. To miały być wizualizacje dla potencjalnych klientów - kupców mieszkań, a nie artystyczna wizja przedstawienia osiedla :)

Tutaj wysyłam jeszcze coś takiego - możemy tak poprawiać w nieskończoność :)

 

7608764176_636639a897_b.jpg

Edytowane przez tr000tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło ładnie. Szczególnie podoba mi się trawa i nie chodzi tu o jej kolor lecz budowę. Tworzy takie fajne naturalne "kępki". Jeśli można wiedzieć, jak uzyskałeś taki efekt i czym zrobiłeś trawę? Ode mnie duży +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności