Skocz do zawartości

Projekt Gr@żyna - opinie


floo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Baardzo dobra inicjatywa.

Powklejajcie może w opisach wszystkich filmów link do zakończenia. Bo teraz wiszą na YT bez kontekstu.

 

Zawsze mnie zastanawiało czemuż to na YT nie da się, tak jak na większości portali zgłosić komentarza.

 

Jedyne co mam do samego filmu to troszkę natrętny color grading, duży kontrast i taki siakiś bloom.

Jakoś odbiera realności tym kawałkom bardziej dokumentalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka miła pani, olaboga, żeby jej tylko jakiś brutalny psychol krzywdy nie zrobił! Wiem! Wprowadźmy cenz... tj. wprowadźmy Pakt Przyjaźni w Internecie wprowadzający regulację słowa pisanego i mówionego w obrębie polskiego internetu!

 

Nie widzicie jakimi grubymi nićmi to jest szyte?

Po pierwsze - czy faktycznie to była taka wielka akcja, skoro ja, codziennie przesiadujący na komputerze po kilkanaście godzin nolife, nigdy wcześniej o tym nie słyszałem?

Po drugie - skąd taki wielki i brutalny odgłos "internautów"? Nawet Gracjana nikt tak bardzo nienawidził.

Po trzecie - dlaczego mam wrażenie, że zaraz tematem zajmie się "Uwaga" i pokrewne programy i cała nie-internetowa Polska będzie darła ryja za wprowadzeniem cenzury w tym złym i groźnym internecie?

 

Według mnie najbardziej brutalne reakcje ludzi na te filmiki to dzieło tych samych ludzi, którzy te filmiki zrobili. Namówili jakichś młodszych braci swoich kolegów i zrobili sztuczną aferę. Przecież teraz nikt im nie zarzuci, że wkręcają, bo przecież już raz sami się przyznali, że wkręcili, to teraz to bzdura jest.

 

 

A pod nami jest temat o ACTA tak ładnie walczyliśmy a teraz ludzie sami na siebie bat kręcą... Wystarczy poczytać komentarze na innych portalach aż się proszą o regulacje... Zachowam sobię ten tekst i filmik dla potomnych żeby się śmiać im w twarz gdy do skorzystania z Internetu trzeba będzie podawać imię i nazwisko oraz swój pesel...

 

edit:

Jak chcemy zwalczać chamstwo to zacznijmy od życia codziennego bo szczerze mówiąc to ja częściej się spotykam z chamstwem, buractwem i "polaczkami" w życiu codziennym niż w Internecie.

Edytowane przez Logos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt sam w sobie dosyc niebezpieczny. Co by bylo gdyby ktos zrobil w krzywde tej pani w realu? Czy za kilkaset zlotych warto bylo narazic starsza kobiete na utrate zdrowia i szykany? No nie wiem, nie wiem. Jak dla mnie to mocno kontrowersyjny i niebezpieczny projekt.

Edytowane przez Traitor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności