Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Datsun 240k GT; updated!


KMiklas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja czekam na dzień kiedy kmilkas wyrenderuje cos z naprawdę poprawnym AA;)

Tak czy inaczej bardzie fajnie to wyszlo, swiatla z tylu super, z takich drobiazgow to poziomy podloza na ujeciach z przodu i z tylu mogly by byc takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było by naprawde wyebane w kosmos gdybys naprawił te przepalenia.

Jestem pewny ze te problemy z aa to przez przepalenia, jakbys sie ich pozbył pozbyłbyś się także problemu z aa.

Nie jestem pewny czy jakbys usunął te przepalenia to miałoby to nadal ten sam klimacik - który swoją drogą jest super, tak samo jak sam samochód (tylnie światła na 1 renderze niszczą).

Ale z drugiej strony mógłbyś to przepalić w postpro także, spróbuj moze z tymi przepaleniami i moze akurat wyjdzie git.

 

Jak to poprawisz to daje Ci 5 gwiazdeczek bez gadania.

Bo pracka naprawde klimatyczna i wybór auta też swietny.

Shadery świetne (moze tylko opony mogłyby mieć mniejszy gloss i mniej odbijać).

No i studio. Wydaje mi sie ze mozna by troche zmniejszyc te swiatła/odbicia, oraz ich intensywność.

Zwłaszcza na 2 i 3 renderze, są bardzo mocno doswietlone te boki, brakuje mi wiecej ciemniejszych miejsc.

Aczkolwiek moze to tylko moje subiektywne odczucie.

 

1 renderek(kompozycja) miazdzy.

Czekam aż bede Ci mógł dać 5 gwiazdek bo 4 to za mało !

Pozdrawiam!

Howgh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki.

 

To już przy następnym wozie. Dwie doby renderowania mnie wykończyły (a raczej próba znalezienia sobie zajęcia w międzyczasie). Przepalenia wyszły już na renderze, musiałbym teraz robić je od nowa, ze słabszym światłem i odbiciami. Inna sprawa że miały być też tak przypalone troszku (albo inaczej: z mocnymi, dającymi po oczach plamami światła).

 

Może się skuszę na jeszcze kilka ujęć, ale najpierw dam upust innym pomysłom. ;)

 

A na pewno do tego modelu wrócę - ma wnętrze do dokończenia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie nie pozostaje nic jak dac te 5 gwiazdeczek , zasłużone 5 gwiazdeczek.

Cisnij ile sie da i pokazuj nam tutaj wszystko :D:D Bo fajnie popatrzeć na takie stare fajne auta. Bo te nowe to już troche sie przejadły :D

 

Pozdro 5!

Howgh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow! extra Miklas dajesz rade! ja lubię takie przepalenia, jakoś tak kojarzą mi się z pewnością siebie u autora, że nie bał się lekko przesadzić, chociaż faktycznie AA mogło by być już poprawne. Tylne światła świetnie wyszły.

Dodałbym może jakieś napisy na oponach, ale chyba bez też nie jest źle

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności