Skocz do zawartości

REAL BOXING teaser


Qbikster

Rekomendowane odpowiedzi

[ATTACH=CONFIG]87224[/ATTACH]

 

Witam.

 

Przedstawiamy najnowszy teaserek, który zrobiliśmy dla VIVID GAMES.

 

zapraszam do naszego odwirusowanego bloga :) umiesciliśmy tam krótkie info i parę screenshotów

 

http://www.dashdot.pl/blog/index.php/2012/08/real-boxing-teaser/

Edytowane przez Qbikster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Świetne! Wiadomo - teaser nie pokazuje za wiele, ale klimat jest i to mocny. Bardzo podoba mi się motyw zaczerpnięty z Sin City i całe b&w z lekkim ziarnem ogólnie. Nie wiem jeszcze nic na temat samej gry (zaraz poszukam),ale teaser jest na poziomie światowym. Aha i muzyka miażdży - szczególnie jej dopasowanie do akcji. Dla mnie rewelacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne! Sporo ciekawych projektow trzaskacie i rozwijacie sie w bardzo szybkim tempie, nic tylko pogratulowac. Jesli mialbym sie przyczepiac to pewnie bym sie przyczepil do animacji, ktora miejscami moglaby byc lepsza, ale jako calosc film sie calkiem dobrze broni i pewnie mieliscie krotki deadline, wiec nie bede sie wcinac z uwagami na jej temat.

 

Pozdrawiam!

 

Maciek

Edytowane przez MaciekGliwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzięki za pozytywne komentarze - tak w skrócie bo padam na pysk a jutro pewnie zapomnę odpisać:)

 

>slowmotion - obraz miał mieć filmowy wygląd, całość miała mieć i ma mieć ( bo pracujemy nad trailerem ) pewną stylizację

 

>MaciekGliwa - tutaj akurat się zgodzę, ale animacja zeszła na dalszy plan - chcieliśmy głównie zagrać obrazem - postaramy się nadrobić animacyjnie w kontynuacji - mamy nagrane sekwencje walki mocapowe więc powinno być git:)

 

>Traitor - w przypadku gruszki robiliśmy testy z motion blurem, ale jakoś spadała dynamika i grucha nadmiernie się rozmywała nawet przay malych wartościach. Brak MB dziwnym trafem dodał dynamiki :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teaser wygląda bardzo dobrze.

Jako fan boksu chętnie bym zobaczył tarczowanie z dobrą techniką w trailerze, a jak będzie walka to tym lepiej.

Qbikster skąd czerpiecie pomysły? Braliście jakieś wzorce z filmowych trailerów?

Animacje faktycznie można podciągnąć wyżej, zabrakło mi ekspresji na twarzy w momencie gdy jest pokazana buźka(lekko skacze brew-to chyba mały error się wkradł).

Jest z pewnością apetyt i chęć na zobaczenie trailera.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności